صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

کارکنان محیط زیست امروز چه طوماری را امضا کردند +عکس

کارکنان سازمان محیط زیست امروز در اعتراض به سوءمدیریت ابتکار تجمعی در مقابل سازمان داشتند تا شاید صدای آنها به گوش یکی از مسئولان برسد، آنها در شعارهایی خواهان تغییر در نحوه مدیریت این سازمان شدند و طوماری را امضا کردند.

کد خبر: 54282

صبح امروز کارکنان معترض سازمان محیط زیست در مقابل در این سازمان تجمع کردند تا شکایت خود از سوء مدیریت این سازمان را به گوش مسئولان و رسانه‌ها برسانند تا شاید کسی به داد آنها برسد.

کارمندان معترض به نحوه انتصاب‌ها و استخدام‌های غیرقانونی، پرداخت حقوق و مزایا به کارکنان را بر اساس روابط نه ضوابط اعلام کردند و گفتند: در این سازمان اصل بر پول و قدرت قرار گرفته است و هر کسی که از لحاظ سیاسی با ابتکار همخوانی داشته باشد به عنوان نور چشمی هر روز پیشرفت می‌کند و بقیه حتی اگر کارشناس هم باشند چون در مسیر حرکت آنها قرار گرفته‌اند بی دلیل حذف می‌شوند.

همچنین این کارمندان به ادامه سیاسی بازی‌ها در این سازمان معترض بودند و در شعارهایی مطرح کردند که ادامه این سیاست‌ها و تبدیل شدن سازمان محیط زیست به یک سازمان سیاسی نتیجه‌ای جز از بین رفتن سرمایه‌های طبیعی کشور مانند تالاب هامون ندارد.این کارمندان در پایان تجمع خود که بدون حضور مسئولان برای پاسخگویی به اتمام رسید، گفتند: ما دیگر از مسولان سازمان محیط زیست و ابتکار انتظار پاسخگویی نداریم چون آنها دغدغه کارمندان خود را ندارند.

معترضان در این تجمع طوماری را امضا کردند که متن آن طومار به این شرح است:

« درخواست کارکنان سازمان حفاظت محیط زیست از مقام معظم رهبری جهت رسیدگی به سوء مدیریت مسئولین سازمان و به دلیل عدم اجرای قوانین و مقررات :

1- وضعیت نابسامان محیط زیست کشور به دلیل لحاظ نکردن نظرات تخصصی کارشناسان سازمان

2- عدم رسیدگی به وضعیت حقوقی، معیشتی و رفاهی

3- تبعیض در حقوق و مزایای دریافتی مدیران با کارکنان سازمان»
 

کارکنان محیط زیست امروز چه طوماری را امضا کردند +عکس
 
 
منبع: فارس

نظرات بینندگان

ارسال نظر