صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

3 انتحاری داعش در رمادی+عکس

ساعتی پیش 3 عامل انتحاری داعش خود را در نزدیکی مواضع نیروهای ارتش و عشائر اهل سنت شهر رمادی مرکز استان الانبار واقع در غرب عراق منفجر کردند.

کد خبر: 54273

 به گزارش زمان، ساعتی پیش 3 عامل انتحاری داعش خود را در نزدیکی مواضع نیروهای ارتش و عشائر اهل سنت شهر رمادی مرکز استان الانبار واقع در غرب عراق منفجر کردند.

 
3 انتحاری داعش در رمادی+تصاویر
 
بنابر این گزارش، این سه عملیات انتحاری بر علیه مواضع نیروهای ارتش و عشائر اهل سنت عراق که داعش آنها را "الصحوات و مزدور" می خواند روی داده است. دو حمله انتحاری به مواضع نیورهای نظامی عراقی در ساختمانهای متعلق به دانشگاه الانبار رخ داده که طی آنها دو عامل انتحاری با نامهای مستعار "ابوعائشه زوبعی" ( اهل عراق) و "ابوساریه تونسی" (تبعه تونس) سوار بر لودر و کامیون بمبگذاری شده خود را در نزدیکی اهداف نظامی منفجر کرده اند.
 
3 انتحاری داعش در رمادی+تصاویر
 
انتحاری سوم نیز توسط یک نوجوان تبعه کشور سوریه با نام مستعار "ابوعباده الشامی" بر علیه مقر نظامیان ارتش عراق در منطقه "الحمیره" واقع در حاشیه جنوبی شهر رمادی رخ داده است. هنوز از تلفات و یا خسارات این سه حمله انتحاری گزارشی منتشر نشده است. طی دو ماه اخیر و علی رغم تلاشهای مکرر نیروهای ارتش و عشائر بومی اهل سنت الانبار برای بازپس گیری شهر رمادی از تروریستهای داعش عملیات آنها با تلفاتت سنگین مواجه شده و کاملا ناموفق بوده است. 
 
3 انتحاری داعش در رمادی+تصاویر
 
3 انتحاری داعش در رمادی+تصاویر
 
3 انتحاری داعش در رمادی+تصاویر
 

نظرات بینندگان

ارسال نظر