صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

ترور فرمانده ارشد ارتش آزاد+عکس

افراد مسلح ناشناس با نصب یک بسته انفجاری در خودروی زرهی فرمانده کل گروه تروریستی تکفیری "تجمع العز" وابسته به گروه تکفیری ارتش آزاد وی را به هلاکت رساندند.

کد خبر: 54271

به گزارش زمان،  افراد مسلح ناشناس با نصب یک بسته انفجاری در خودروی زرهی فرمانده کل گروه تروریستی تکفیری "تجمع العز" وابسته به گروه تکفیری ارتش آزاد وی را به هلاکت رساندند.

 
ترور فرمانده ارشد ارتش آزاد+تصویر
 
بنابر این گزارش، در اثر این انفجار "جمیل صالح" معروف به ابوحمزه فرمانده کل گروه تجمع العز وابسته به ارتش آزاد به هلاکت رسیده است. انتشار خبر هلاکت وی در اثر شدت جراحات وارده، بحدی بود که رسانه های تروریستها برای جلوگیری از تضعیف روحیه عناصر خود محبور به تکذیب ضمنی این خبر شده اند اما حاضر به انتشار تصاویری از وی نشده اند.
 
ترور فرمانده ارشد ارتش آزاد+تصویر
 
هلاکت جمیل صالح فرمانده تجمع العز در حالی اتفاق افتاد که عصر روز گذشته نیز "ابوسلیمان الحمصی" فرمانده نظامی این گروه نیز در درگیری با رزمندگان محور مقاومت در محور جنوبی شهر حلب به هلاکت رسیده بود. هلاکت دو فرمانده اصلی این گروه ضربه جبران ناپذیری به آن ارزیابی شده و قطعا بر نحوه عملکرد گروه انها تاثیر منفی خواهد داشت. بویژه اینکه تروریستها طی یک هفته در حال نبردهای سنکینی با نیروهای دولتی سوریه در این مناطق می باشند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر