صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 1

هلاکت "ابوعمر تاو" سوریه+تصاویر

رزمندگان ارتش سوریه بهترین و قدیمی ترین شکارچی تانک گروههای تروریستی تکفیری را به هلاکت رساندند.

کد خبر: 54211

 به گزارش زمان، رزمندگان ارتش سوریه بهترین و قدیمی ترین شکارچی تانک گروههای تروریستی تکفیری را به هلاکت رساندند. بنابر این گزارش، روز گذشته بالگردهای نظامی ارتش سوریه یک سکوی موشک "تاو2" متعلق به گروههای تروریستی تکفیری را در حاشیه روستای المنصوره واقع در شمال سهل الغاب (نقطه ثقل سه استان ادلب، لاذقیه و حماه) را منهدم کردند.

 
هلاکت
 
حسب اطلاعات منتشره، در این عملیات "ابوعمر تاو" فرمانده یکی از یگانهای موشک انداز تاو متعلق به گروه تروریستی تکفیری ارتش آزاد به همراه "خالد ابومحمد" دستیارش هدف یک فروند موشک هوا به زمین بالگرد میل 24 ارتش سوریه قرار گرفته و در دم به هلاکت رسیدند. این دو نفر طی نبردهای استانهای ادلب و حلب تعدادی از تانکها و خودروهای زرهی ارتش سوریه را با موشک هدف قرار داده و منهدم کرده بودند. وی از سوی سازمان جاسوسی ترکیه آموزش دیده بود و بطور همزمان در صفوف ارتش آزاد و القاعده فعالیت داشته است.
 
هلاکت
 
موشک آمریکایی و ضدزره تاو از زمان ورود به عرصه نبردها در سوریه در یکسال گذشته برتری نظامی را در میادین نبرد تا حدود زیادی به نفع تروریستها تغییر داده است. این موشکها از سوی آمریکا در اختیار ارتشهای ترکیه، عربستان و قطر قرار داده شده و از آنجا برای القاعده، داعش، ارتش آزاد و سایر گروههای تروریستی تکفیری ارسال می گردد. طی یک هفته اخیر چندین محموله موشک تاو و استینگر از سوی عربستان سعودی، قطر و ترکیه در اختیار تروریستها گذاشته شده است.
 
هلاکت
 
هلاکت
 

نظرات بینندگان

  • رستمی

    | |

    سلام، ابوعمر چقدر سرش شلوغ بوده، هم القاعده و هم ارتش آزاد، حالا تو قعر جهنم به جهنمیان خدمات ارایه می ده،واقعا خدا لعنت کنه تروریست ها رو.

ارسال نظر