صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

تصاویر/ استقبال دلواپسان از جک استراو

در پی سفر جک استراو وزیر سابق وزیر امور خارجه انگلستان به اصفهان گروهی از دلواپسان، در مقابل هتل عباسی اصفهان، تجمع کردند.

کد خبر: 54162

به گزارش زمان، در پی سفر جک استراو وزیر سابق وزیر امور خارجه انگلستان به اصفهان گروهی از دلواپسان، در مقابل هتل عباسی اصفهان، تجمع کردند.

جک استراو وزیر اسبق خارجه انگلستان امروز وارد شهر اصفهان شد. در پی انتشار خبر حضور جک استراو در اصفهان، گروهی از دانشجویان بسیجی در واکنشی اعتراض آمیز به این اتفاق، در مقابل هتل عباسی تجمع کردند. تجمع کنندگان مقابل هتل عباسی با سر دادن شعار های مرگ بر انگلیس، مرگ بر اسرائیل، لبیک یا حسین، اعتراض خود را نسبت به سفر "جک استراو " اعلام کردند.  

 پیش از این نیز بسیج دانشجویی 25 دانشگاه استان اصفهان در بیانیه‌ای اعتراض خود را نسبت به سفر استراو اعلام کرده بود. دانشجویان بسیجی در بخشی از بیانیه خود که روز گذشته منتشر شد اعلام کردند: در شب شام غریبان حسینی شاهد حضور نماینده رژیم سلطنتی و خبیث انگلیس در اصفهان مهد تمدن و فرهنگ اسلامی و آشیانه هزاران لاله در خون خفته و استکبارستیز هستیم. ما به سادگی از کنار اینگونه سفرهای دولتمردان استعماری نمی‌گذریم.

دانشجویان بسیجی در بخش دیگری از بیانیه خود تاکید کردند: ملت ما هنوز خوش‌رقصی‌های ایادی شما در عاشورای سال 88 و حرمت‌شکنی خیام اباعبدالله(ع) را بیاد دارد، ما هنوز فتنه‌انگیزی‌های انگلیس خبیث را در غائله 78، در تجهیز صدام، در کودتای28 مرداد سال32 در حمایت از دیکتاتوری پهلوی اول و دوم بیاد داریم و آنها نه می‌بخشیم و نه فراموش می‌کنیم حتی اگر به لطف برخی غرب دوستان، مجددا صاحب سفارت شده باشید. 
 

 

نظرات بینندگان

ارسال نظر