صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

کوچک زاده: مطهري روحيه خودمحور دارد!

کوچک زاده در گفتگو با فرجام نيوز: مطهري، روحيه خود محوري دارد

کد خبر: 5200

فرجام نيوز/ متن پيش رو در فرجام نيوز منتشر شده و انتشار آن به معني تاييد تمام يا بخشي از آن نيست.

عضو کميسيون آموزش مجلس تأکيد کرد: مطهري، روحيه خود محوري دارد؛ بدين معني که خود را محور عالم مي داند؛ در حالي که کشور قانون دارد و مصوبات شوراي امنيت ملي براي همه لازم الاجراست.

مهدي کوچک زاده، نماينده مجلس شوراي اسلامي در خصوص نطق روز يکشنبه گذشته علي مطهري در مجلس گفت: من شخصا در آن جلسه حضور نداشتم؛ اما مطهري در نطق خود موضوعات مختلفي را مطرح کرد؛ از تشکر براي خط کشي خيابان ها گرفته تا ايراد به تصميمات شوراي امنيت ملي و پرداختن به اختلاف شيعه و سني.

وي با اشاره به صحبت هاي مطهري مبني بر اجازه ندادن به اهل سنت براي ساختن مسجد در تهران، افزود: اين صحبت ها بيشتر از اينکه وحدت آفرين باشد، اختلاف افکن است.

عضو کميسيون آموزش مجلس با تکراري خواندن حرف هاي علي مطهري درخصوص حصر سران فتنه تأکيد کرد: مطهري، روحيه خود محوري دارد؛ بدين معني که خود را محور عالم مي داند؛ در حالي که کشور قانون دارد و مصوبات شوراي امنيت ملي براي همه لازم الاجراست.

وي با بيان اينکه الطاف و مرحمت قانون شامل حال افراد در حصر، شده است اضافه کرد: اگر سران فتنه محاکمه شوند؛ اولين معترض به حکم آنان خود مطهري خواهد بود.

کوچک زاده با بيان اينکه در برخوردهاي فيزيکي نمايندگان با مطهري حرف و حديث ها بسيار است خاطر نشان کرد: افرادي در مجلس در قبال حرف هاي تفرقه انگيز و خلاف قانون مطهري به غيرت ديني شان برخورد و شعار مرگ بر فتنه گر دادند که اشکالي هم نداشت.

نماينده مجلس نهم شوراي اسلامي در پايان با اشاره به حق اعتراض به قانون براي همه افراد گفت: مردم مي توانند از سران فتنه براي آشوب هاي 8 ماهه در کشور که تا به حال مجازات نشدند، شکايت کنند؛ از طرف ديگر، مطهري نيز مي تواند از طريق قانون روند آزادي و محاکمه سران فتنه را پيگيري کند؛ اما صحن علني مجلس مکان مناسبي براي حق خواهي نيست.

نظرات بینندگان

ارسال نظر