صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

منتجب‌نيا: نقش هاشمي، خاتمي و عارف در انتخابات آينده تاثيرگذار است

در جريان سياسي اصلاح طلب نيروهاي کيفي فراواني به عنوان ليدر داريم و همه اين افراد شاخص همچون آيت الله هاشمي رفسنجاني، حجت الاسلام والمسلمين خاتمي و محمدرضا عارف به صورت توامان با يکديگر مي توانند نقش به سزايي را در روند فعاليت احزاب اصلاح طلب در آستانه انتخابات از خود ايفا کنند.

کد خبر: 5066

ايسکا نيوز/ قائم مقام حزب اعتماد ملي گفت: در جريان سياسي اصلاح طلب نيروهاي کيفي فراواني به عنوان ليدر داريم و همه اين افراد شاخص همچون آيت الله هاشمي رفسنجاني، حجت الاسلام والمسلمين خاتمي و محمدرضا عارف به صورت توامان با يکديگر مي توانند نقش به سزايي را در روند فعاليت احزاب اصلاح طلب در آستانه انتخابات از خود ايفا کنند.

حجت الاسلام والمسلمين رسول منتجب نيا در گفتگو با خبرنگار ايسکانيوز درباره تولد احزاب جديد اصلاح طلب اظهار داشت: تعدد و تکثر احزاب در جبهه اصلاحات امري مفيد است و هيچ ضرر و پيامد منفي براي اين جريان سياسي در آستانه انتخابات ندارد چراکه يک يا دو حزب ممکن است که نسبت به جماعتي جاذبه و کشش داشته باشد اما نسبت به برخي احزاب اصلاح طلب نتواند آنها را به سوي خود جذب کند.

وي با تاکيد بر وجه مشترک اصلاح طلب ميان همه احزاب سياسي در اين جريان تصريح کرد: فعاليت هاي اصلاح طلبي نبايد محدود به چند حزب موجود باشد و از آن طرف نبايد نگران ظهور و بروز سليقه هاي جديد که در جهت تشکيل احزاب جديد اقدام کردند باشيم و نگراني ها زماني وجود دارد که احزاب جديد با تابلوي اصلاحات درصدد اختلاف افکني در اين جريان باشند.

قائم مقام حزب اعتماد ملي به بررسي موسسين و شوراي مرکزي احزاب جديد از سوي اصلاح طلبان اشاره و خاطرنشان کرد: موافق نقدهاي بي حساب و کتاب در مورد احزاب تازه تاسيس نيستم و اين انتقادها باعث فاصله انداختن آنها با جريان اصلاح طلب مي شود.

وي گفت: احزاب تازه تاسيس براي موفقيت در فعاليت سياسي بايد قواعد بازي سياسي و نحوه حضور در جبهه اصلاحات را رعايت کنند.

حجت الاسلام والمسلمين منتجب نيا درباره نقش ليدر و چهره هاي خاص اصلاحات در کنار احزاب تازه تاسيس گفت: در جريان سياسي اصلاح طلب نيروهاي کيفي فراواني به عنوان ليدر داريم و همه اين افراد شاخص همچون آيت الله هاشمي رفسنجاني، حجت الاسلام والمسلمين خاتمي و محمدرضا عارف به صورت توامان با يکديگر مي توانند نقش به سزايي را در روند فعاليت احزاب اصلاح طلب در آستانه انتخابات از خود ايفا کنند.

وي بيان داشت: اگر چنانچه احزاب اصلاح طلب پرچم هاي جداگانه اي را بردارند نمي توانند در مجلس دهم به موفقيت دست پيدا کنند.

قائم مقام حزب اعتماد ملي درباره فعاليت حزب متبوعش گفت: هر دو هفته يکبار دفتر سياسي حزب جلسات خود را برگزار مي کند و در زمستان سال جاري هم در نظر داريم جلسه شوراي مرکزي را برگزار کنيم.

نظرات بینندگان

ارسال نظر