صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

فتنه مهمتر است يا مشکلات اقتصادي؟

شخصا مطالب آقاي مطهري را نمي پسندم و معتقدم فضاي فعلي کشور بايد فضاي آرامي باشد تا به سمت حل مشکلات اساسي مردم حرکت کند. اما آنچه در نطق آقاي مطهري بيان شد و واکنش برخي نمايندگان به آن در واقع تحت تاثير قرار دادن مشکلات اساسي مردم به خاطر مسائل فرعي بود. ما بايد به داد مردم برسيم و درگير حواشي غيرضروري نشويم.

کد خبر: 5052

نامه نيوز/ متن پيش رو در نامه نيوز منتشر شده و انتشار آن به معني تاييد تمام يا بخشي از آن نيست.

قائم مقام مرکز پژوهش هاي مجلس معتقد است بروز برخي رفتارها از سوي مردم باعث مي شود مردم تصور کنند وکلاي آنها در خانه ملت از مشکلات اساسي غافل شده و درگير حواشي غيرضرور شده اند.
جواد جهانگيرزاده، نماينده اروميه در خانه ملت با اشاره به اتفاقات رخ داده در صحن علني مجلس در زمان نطق علي مطهري و لزوم حفظ شان و جايگاه مجلس گفت: ما يک آيين نامه داريم که قانون کار ما در پارلمان را مشخص مي کند و بايد بر مبناي آن عمل کنيم.

وي افزود: شخصا مطالب آقاي مطهري را نمي پسندم و معتقدم فضاي فعلي کشور بايد فضاي آرامي باشد تا به سمت حل مشکلات اساسي مردم حرکت کند. اما آنچه در نطق آقاي مطهري بيان شد و واکنش برخي نمايندگان به آن در واقع تحت تاثير قرار دادن مشکلات اساسي مردم به خاطر مسائل فرعي بود. ما بايد به داد مردم برسيم و درگير حواشي غيرضروري نشويم.

عضو فراکسيون رهروان ولايت با بيان اينکه در هر سيستم پارلماني هر نوع رفتاري قابل پيش بيني است،خاطرنشان کرد: با اين وجود برخي رفتارها اثرات سوء و منفي بر نگاه مردم نسبت به مجلس و وکلاي ملت مي گذارد و اين تصور را ايجاد مي کند که نمايندگان شان از مشکلات اصلي غافل شده و آنها را به فراموشي سپرده اند.

وي ادامه داد: درست است که موضوع فتنه مهم است اما آنچه اين روزها مورد تاکيد بيشتر قرار مي‌گيرد مشکلات اقتصادي مردم است که بايد با کمک هم آنها را حل کنيم.

جهانگيرزاده بيان کرد: قطعا آقايان مي توانستند با تدبير بيشتر و بهتري آن جلسه مجلس را اداره کنند تا اين مشکلات که باعث ضربه زدن به شان وجايگاه مجلس است پيش نيايد.
 

نظرات بینندگان

ارسال نظر