صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

اصلاح طلبان هيچ وقت درد مردم را نداشته‌اند

اصلاح طلبان به دنبال ساختارشکني هستند و هيچ وقت درد مردم را نداشته‌اند

کد خبر: 5041

فارس/ نماينده مردم بيرجند در مجلس با بيان اينکه اصلاح‌طلبان هيچ وقت درد مردم را نداشته‌اند، گفت: اصلاح‌طلبان به دنبال ساختارشکني است و براي همين لازم است تا دستگاه‌هاي نظارتي و امنيتي روند رصد و پالايش اين جريان را در دستور کار خود داشته باشد.

قاسم جعفري نماينده مردم بيرجند در مجلس شوراي اسلامي، با اشاره به همايش اصلاح طلبان که روز 25 دي با رويکرد حمايت از فتنه‌گران برگزار شده بود، گفت: با نگاهي به تاريخ جمهوري اسلامي متوجه مي‌شويم اصلاح‌طلبان رگه‌هايي از روشنفکري عقيم کپي‌برداري شده از غرب هستند که هيچ وقت درد مردم را نداشته‌اند.

وي افزود: اصلاح‌طلبان در 8 سالي که دولت را در اختيار داشتند به جاي رسيدگي به مشکلات مردم، به قول خودشان توسعه سياسي و به عقيده من تورم سياسي را به سفره‌هاي مردم تزريق کردند.

جعفري با بيان اينکه در وجود اصلاح‌طلبان انحصارطلبي کامل نهفته است، تصريح کرد: برخي از اصلاح‌طلبان در همايشي که برگزار کردند، گفتند ما 290 صندلي مجلس را مي‌خواهيم. اين موضوع دو معنا دارد، اول انحصارطلبي به تمام معناي اصلاح‌طلبان و دوم اينکه دعواي اين افراد بر سر قدرت است. البته از ابتدا هم اينطور بوده‌اند و خودشان هم اين موضوع را انکار نمي‌کنند.

اين نماينده مجلس بابيان اينکه کاملاً روشن است که مطرح کردن بحث رفع حصر در همايش اصلاح‌طلبان از مدت‌ها قبل طراحي شده بود گفت: اين جريانات طبق برنامه‌ريزي‌هايي که دارند افراد ساده‌لوحي هم مانند علي مطهري را با تحريکات و تشويق‌هايي که دارند، جلو مي‌اندازند.

وي در ادامه سخنان قبلي خود خاطرنشان کرد: من به علي مطهري گفتم تو در روستا زندگي نکرده‌اي، در زندگي مشکلي نداشته‌اي، از روز اول در آسايش کامل بوده‌اي و هم از اعتبار بزرگاني که به آنها منصوب بوده‌اي استفاده کردي، امروز هم نمي‌داني مردم واقعاً چه مي‌خواهند.

عضو کميسيون آموزش و تحقيقات مجلس در رابطه با عدم حضور افراد نزديک به دولت در همايش اصلاح‌طلبان گفت: دولت ترکيبي از افراد مختلف است. عدم حضور دولتمردان در اين جلسه به 2 معناست. اول اينکه عده‌اي از سر اعتقاد در اين مراسم حاضر نشدند و دوم اينکه عده‌اي مي‌خواستند بگويند دولت در بحث انتخابات بي‌طرف است.

جعفري همچنين با اشاره به اختصاص تيتر يک بي بي سي به اين همايش گفت: پوشش ويژه خبر اين همايش در بي بي سي و سايت جرس که وابستگي آن به جريان فتنه مشخص است بيانگر هماهنگي ويژه اين گروه با شبکه‌هاي معاند و ضد انقلاب است.

اين عضو کميسيون آموزش و تحقيقات گفت:‌ اصلاح طلبان به دنبال ادامه افکار گذشته خود و ساختارشکني هستند لذا لازم است تا دستگاه‌هاي نظارتي و امنيتي روند رصد و پالايش اين جريان را در دستور کار خود داشته باشد تا به واسطه گذشت زمان، توطئه بزرگ فتنه که مورد حمايت آمريکا و رژيم اسرائيل بود از اولويت خارج نشود.

وي همچنين در ادامه گفت: اصلاح‌طلبان دچار يک توهم شده‌اند. احساس مي‌کنند همه مردم همواره منتظر آنها هستند. بد نيست که اين آقايان آماري را که خودشان تهيه کردند، را ببينند. واقعاً در اين آمار چند درصد از مردم به دنبال رفع حصر بودند، چه تعداد خواستار برنامه‌هاي سياسي مدنظر اصلاح‌طلبان بوده‌اند.

نماينده مردم بيرجند در مجلس تصريح کرد: اقتصاد، معيشت و مهم‌تر از آن اصل انقلاب اسلامي و پاسداري از آرمان‌هاي امام (ره) و شهدا، مسائلي است که براي مردم از اهميت بسيار بالايي قرار دارد و هر فردي که بخواهد در برابر اين موضوعات ايستادگي کند، مردم تحمل نخواهند کرد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر