صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

بیانیه و تيتر يک روزنامه "يالثارات"+عکس

تيتر يک شماره جديد يالثارات با عنوان "امسال ايام ربيع نور علي نور شد - دشمن هتاک نبي روانه گور شد"‌ با روتيتر " حمد و سپاس بيکران خداي سرمدي و هزاران تبريک و تهنيت به امت محمدي" است.

کد خبر: 5027

عصر ايران/ تيتر يک شماره جديد يالثارات با عنوان "امسال ايام ربيع نور علي نور شد - دشمن هتاک نبي روانه گور شد"‌ با روتيتر " حمد و سپاس بيکران خداي سرمدي و هزاران تبريک و تهنيت به امت محمدي" است.

در بيانيه انصار حزب الله همچنين از موضع دولت ايران و صداوسيما در برابر حمله به شارلي نيز انتقاد شده است.

مهمترين بخش هاي بيانيه انصار حزب الله در تاييد و تبريک حمله به شارلي ابدو به اين شرح است:‌

- اجراي کيفر مشروع ساب النبي ربطي به عمل تروريستي و داعش ندارد.

- عادلانه است حکم فلان محکمه پيزوي غرب لازم الاجرا باشد اما حکم جعفر صادق بر زمين بماند؟

- عمليات کيفر ساب النبي از ماه قبل طراحي و با فرياد ما انتقام پيامبرمان را گرفتيم اجرايي شد.

- موضع انفعالي روحاني در مورد قتل ساب النبي غيرقابل اعتنا و اطلاع رساني غلط انداز صداوسيما شديدا محکوم است.

علاوه بر اين در سايت اينترنتي نشريه يالثارات درباره شماره جديد اين نشريه نيز آمده است:‌ يالثارات در صفحه گزارش خود با نگاهي متفاوت به مسئله حمله به دفتر نشريه «شارلي ابدو» پرداخته و با لايه برداري از جوانب مختلف آن عنوان داشته که قتل سب کنندگان نبي اکرم پديده اي مبارک در «فعل» اين ماجرا دانسته که بايد حساب آن را از فاعلان آن جدا ساخت.

متن بيانيه تبريک انصار حزب الله براي حمله به شارلي

"انصار حزب الله" ايران با انتشار بيانيه اي از حمله مسلحانه به دفتر مجله طنز فرانسوي "شارلي ابدو" و قتل روزنامه نگارانش استقبال کرد و کشتار آنها را تبريک گفت.

اين بيانيه با عنوان "بشارت باد بر مسلمين قتل کفار هتاک خاتم الانبيا" در شماره جديد هفته نامه يالثارات منتشر شده است.

متن کامل اين بيانيه به اين شرح است:

4 سال متوالي است که به خدعه بني صهيون و صليبيون، عرصه بر مسلمين تنگ شده و تير نيرنگ به جاي شکافتن سينه دشمن، قلب برادرانمان را هدف گرفته است. 4 سال سياه است که قلوب مسلمين از شهادت برادران خود به تير فتنه و جهل به تنگ آمده است. اما در اين تنگه رنج و بلا و در ميانه آماج تيرهاي آزمون خدا، آن هم در هفته اي مزين به نام "وحدت"، بشارتي وارد شد بر قلوب زخمي ما.

"و سيعلم الذين ظلموا اي منقلب ينقلبون."

در آستانه ميلاد با سعادت نبي اکرم صلوات الله عليه، سينه کفار سب کننده خاتم الانبياء، دريده و مغزهاي نحس آنان در يک مجلس از هم پاشيده شد!

الله اکبر!

آيا در اين ميدان فتنه و تحير، حجتي از اين بهتر مي توانست از ناحيه ذات اقدس الهي و آخرين رسولش بر مسلمين وارد آيد تا بدانند سينه چه کسي بايد شکافته و جمجمه چه کسي بايد خرد شود؟!
اعدام کفار "شارلي ابدو" بشارت و حجت بود بر مسلمين و البته، لگدي بود حواله شده به پهلوي خواب زدگان غفلت در ام القراي جهان اسلام!

البته بر دايناسورهاي ليبرال مسلک که در قاموسشان قواعد تجويزي و تکويني نظام بين الملل مرجح بر احکام دين است حرجي نيست، که کار آنان همي حمالي منت مستکبرين در هچل نان و آب است! چنانچه لگد جاري آنان را در رختخواب هايشان "پهلو به پهلو" هم نکرد!

اما اعدام موفق سب کنندگان نبي اکرم حجتي بر بندگان مدعي و علي الخصوص شيعيان بي حال و منتظر نمايان هاج و واج مانده در تغييرات زمان نيز بود. 50 گلوله شکافنده قلب و مغز کفار "شارلي ابدو"، اگر لگدي بر پهلوي متصديان خواب زده بود، حکم سيلي بر صورت مدعيان بي خاصيت را نيز داشت تا شايد سرخي گونه و وزوز گوش پس از آن، يادمان اندازد که اجراي احکام الهي معطل بندگان بي حال باقي نمي ماند! يادمان باشد که تير انتقام خدا قلب دشمنانش را خواهد شکافت حتي اگر چله کمان رها کننده آن متعلق به غير شيعه باشد!

يادمان باشد که اگر ما مدعيان مجري نباشيم، دستگاه الهي معطل نمي ماند.

اعدام دسته جمعي و موفق کفار "شارلي ابدو" نشانه اي بود براي آنان که غفلت زده، داعيه دار تجهيز ساز و برگ براي رزم در رکاب بقيه الله و کارگزاري دولت پيش از ظهور هستند، اما 23 سال است که حکم صادره از سوي نايب امام عصر در مورد سلمان رشدي نجس را بر روي زمين گذاشته و 9 سال است که روي خود را از جنايت امثال کفار شاغل در "شارلي ابدو"ها برگردانده اند.

"نتانياهو" سرکرده جانيان عصر و دشمن شماره يک مسلمين در حالي با هم پالکي هاي اروپايي خود در پاريس عربده "وحدت بر ضد تروريسم" سر داد که مغزهاي لمس شده در هاونگ هنجارهاي جهاني سازي نيز تحت تاثير اين اجماع، پيام "محکوميت فله اي تروريسم" را صادر کرد و بدين ترتيب افکار عمومي در ام القراي جهان اسلام حتي نفهميد که به جهنم رفتگان "شارلي ابدو" چه کساني بودند و چه جنايتي را مرتکب شده بودند.

اما برادران "انصار"، اعلام مي کنند که ضربت سيلي الهي آنان را به خود جنباند، برادران "انصار" پيام قتل کفار "شارلي ابدو" را درک و بر خود لرزيدند، پس درد اين سيلي بشارت است که به واسطه آن از خداوند فرصت استغفار طلبيم. اين استغفار، نه در بازي هاي زباني مرسوم، که با سلاح در دست و در ميدان عمل ميسر و مقبول خواهد بود ان شاءالله.

پس در آستانه پنجاه و هشتمين سالروز شهادت مقتداي شهيدمان "نواب صفوي" به روح پاکش متوسل مي شويم و از او وساطت مي طلبيم در نزد جدش رسول الله، تا وارد کند نام ما را در فهرست احرار و منتقمين ان شاءالله.

انصار حزب الله
24 دي ماه 1393
 

نظرات بینندگان

ارسال نظر