صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

هادي غفاري: جبهه اصلاحات به دنبال کنار زدن چهره‌هاي خود نيست

يکي از اعضاي مجمع نيروهاي خط امام (ره) مي‌گويد که اصلاح‌طلبان به دنبال کنار زدن چهره‌هاي تندرو نيستند اما نکوهش تندروي توسط برخي از اصلاح‌طلبان و عدم حضور تندروهاي اين جريان در همايش اصلاح‌طلبان، دو علامت سوال بزرگ در برابر اظهارات وي است.

کد خبر: 5023

فارس/ يکي از اعضاي مجمع نيروهاي خط امام (ره) مي‌گويد که اصلاح‌طلبان به دنبال کنار زدن چهره‌هاي تندرو نيستند اما نکوهش تندروي توسط برخي از اصلاح‌طلبان و عدم حضور تندروهاي اين جريان در همايش اصلاح‌طلبان، دو علامت سوال بزرگ در برابر اظهارات وي است.

همايش اصلاح‌طلبان در حالي بدون حضور برخي تندروهاي اين جريان در سالن توحيد تهران برگزار شد که برخي از شخصيت‌هاي اصلاح‌طلب پس از روي کار آمدن دولت اعتدال روحاني تندروي و افراطي‌گري را مورد نکوهش قرار دادند.

محمدرضا عارف معاون اول دولت اصلاحات آذرماه سال جاري در همين زمينه گفته بود که «ذات اصلاح طلبي با تندروي و نگاه کوتاه مدت در جبهه داخلي سازگاري ندارد و صادق خرازي رئيس شوراي مرکزي حزب نداي ايرانيان نيز چندي پيش تصريح کرده بود که نبايد اجازه دهيم تندرويي‌هاي دوران اصلاحات دوباره تکرار شود؛ اما هادي غفاري که در مجمع نيروهاي خط امام (ره) عضويت دارد تفسير ديگري از عدم حضور چهره‌هاي تندرو در همايش اصلاح‌طلبان دارد.

غفاري «که در جريان فتنه 88 از انبار مؤسسه تحت مديريتش اسلحه و مهمات کشف شد» در پاسخ به اين سوال خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاري فارس مبني بر اينکه غيبت برخي چهره‌هاي تندرو اصلاح‌طلب در همايش اصلاح‌طلبان به معني حذف چهره‌هاي تند و يا تغيير تاکتيک و يا جبران اشتباهات گذشته است گفت: جبهه اصلاحات به دنبال کنار زدن هيچ يک از چهره‌هاي اصلاح‌طلب نيست.

محسن رهامي ديگر فعال سياسي اصلاح‌طلب نيز در اين زمينه به خبرنگار حوزه احزاب فارس گفته بود که عدم حضور چهره‌هاي تندرويي مثل محمدرضا خاتمي (دبيرکل حزب منحله مشارکت) و غلامحسين کرباسچي (دبيرکل حزب کارگزاران سازندگي) به ترتيب به دليل شکستن دست و رفتن به مسافرت در حالي که از مدت‌هاي پيش زمان اين همايش اعلام و رسانه‌اي شده بوده است.

نظرات بینندگان

ارسال نظر