صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

بادامچيان: رييس جمهور بعنوان يک شهروند ميتواند آزادانه اظهار نظر کند

عضو ارشد موتلفه پيرامون صحبت‌هاي رييس‌جمهور گفت: هر شهروندي آزاد است نظر خود را ارائه دهد و رئيس جمهور از اين قاعده مستثني نيست.

کد خبر: 5009

ايسکا نيوز/ عضو ارشد موتلفه پيرامون صحبت‌هاي رييس‌جمهور گفت: هر شهروندي آزاد است نظر خود را ارائه دهد و رئيس جمهور از اين قاعده مستثني نيست.

اسدالله بادامچيان واکنش هاي وارد شده به مبحث رفراندم را مبهم بودن سخنان رييس جمهور دانست و گفت:رئيس جمهور نظر خود را بيان کردند وبراي تحليل و پرداختن به آن بايد بدانيم مطالبه رييس جمهور حول محور چه موضوعي است و براي چه مبحثي بايد همه پرسي انجام شود.

وي با بيان اينکه هر شهروندي آزاد است نظر خود را ارائه دهد و رئيس جمهور از اين قاعده مستثني نيست تأکيد کرد: ما بايد آستانه تحمل خود را در مواجهه با عقايد و نظرات بالا ببريم و در برابر موضوعات مطرح شده واکنش تند نداشته باشيم.

بادامچيان در ادامه گفت: همه پرسي شرايط خاص خود را دارد و اينکه رييس جمهور در اين شرايط چه مي‌خواستند مطرح کنند و چه سياستي را دنبال مي کنند معلوم نيست و من نيز خبر ندارم.

بادامچيان ضمن انتقاد به موضع گيري‌هاي به دور از تحليل اظهار داشت: در همه رسانه ها اين موضع گيري‌ها وجود دارد و حتي روزنامه ايران که يک ارگان دولتي است نيز موضع گيري هاي جناحي دارد،درصورتي که اين رسانه بايد براي همه باشد.

وي عنوان کرد: در يک جامعه انتقادات به رفتار و گفتار مسئولان وجود دارد و نمي توانيم اسمش را هجمه بگذاريم.

عضو ارشد حزب موتلفه در مورد وحدت اصولگرايان، خاطر نشان کرد: وحدت تاکتيکي اصولگرايان براي انتخابات پيش رو در زمان مناسب خود مشخص مي شود و اصول اين جريان اصولگرا بر پايه وحدت بنا شده است.
 

نظرات بینندگان

ارسال نظر