صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

خاتمي دستش شکت به همايش نرسيد!

درباره چرايي غيبت برخي چهره‌هاي تندروي جريان اصلاحات در همايش اصلاح‌طلبان با طرح اين پرسش که «مثلاً چه کساني؟» در مورد عدم حضور محمدرضا خاتمي و غلامحسين کرباسچي، تصريح کرد: آقاي کرباسچي به مسافرت رفته است و آقاي محمدرضا خاتمي نيز دستش شکسته و در بيمارستان بستري است.

کد خبر: 4945

فارس/ دبيرکل انجمن اسلامي دانشگاه‌هاي سراسر کشور شکستن دست و مسافرت را دلايل عدم حضور ۲ چهره تندرو اصلاح‌طلب همچون رضا خاتمي و غلامحسين کرباسچي در همايش اصلاح‌طلبان عنوان کرد.

محسن رهامي دبيرکل انجمن اسلامي دانشگاه‌هاي سراسر کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاري فارس، درباره چرايي غيبت برخي چهره‌هاي تندروي جريان اصلاحات در همايش اصلاح‌طلبان با طرح اين پرسش که «مثلاً چه کساني؟» در مورد عدم حضور محمدرضا خاتمي و غلامحسين کرباسچي، تصريح کرد: آقاي کرباسچي به مسافرت رفته است و آقاي محمدرضا خاتمي نيز دستش شکسته و در بيمارستان بستري است.

رهامي در حالي سفر کرباسچي را بهانه عدم حضور اين افراد در همايش اصلاح‌طلبان کرده است که اين نشست از مدت‌ها پيش اعلام و رسانه‌اي شده بود.
محمدرضا عارف رئيس بنياد اميد ايرانيان نيز امروز در همايش اصلاح‌طلبان گفت که من يک کار خيلي واجب داشتم و نمي توانستم به اين همايش بيايم اما ديدم اگر نيايم در فضاي مجازي حاشيه سازي مي‌شود.محمدرضا خاتمي دبيرکل حزب منحله مشارکت و از فعالان فتنه 88 و غلامحسين کرباسچي دبيرکل حزب کارگزاران سازندگي‌است که در جريان انتخابات رياست جمهوري با وجود اينکه در ستاد مهدي کروبي مشغول به کار بود در روز انتخابات راي خود را در صندوق اخذ راي دانشگاه امير کبير به نفع ميرحسين موسوي به صندوق انداخت.
 

نظرات بینندگان

ارسال نظر