صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

"اوباما" را به خاطر برجام دستگیر می کنم!

یک نظامی سابق ارتش آمریکا که گروهی شبه نظامی در آریزونا تشکیل داده و مواضع به شدت ضداسلامی دارد، تهدید کرده قانونگذاران حامی برجام و شخص باراک اوباما را دستگیر کند.

کد خبر: 48974

به گزارش زمان، رسانه‌های آمریکایی خبر دادند یک چهره ضداسلامی و عضو سابق ارتش این کشور تهدید کرده رئیس‌جمهور و قانونگذاران حامی توافق هسته‌ای ایران را دستگیر کند.

«جان ریتژیمر» ساکن آریزونا که پیشتر عضو ارتش آمریکا هم بوده، گروهی شبه نظامی تشکیل داده و خود به عنوان رئیس معنوی آنها مشغول به کار است. وی که به شدت مواضع ضد اسلامی دارد چندی پیش تظاهراتی با عنوان لزوم ضدیت با مسلمانان در آریزونا ترتیب داد.

به گزارش پایگاه «رول کال»، عضو سابق ارتش آمریکا اکنون تهدید کرده در صدد دستگیری «دبی استابنو» سناتور دموکرات ایالت میشیگان است که دلیل این اقدام هم حمایت این قانونگذار از برجام و توافق هسته‌ای با ایران است.

البته این چهره جنجالی گفته در صورت موفقیت گروه شبه‌نظامی تحت امرش در دستگیری سناتور دموکرات ایالت میشیگان، درصدد دستگیری دیگر قانونگذاران حامی برجام و حتی شخص رئیس‌جمهوری آمریکا خواهند بود.

وی با ارسال پیامی اینترنتی خطاب به «اعضای تفنگدران دریایی آمریکا» گفت: «ما درصد برنامه‌ریزی برای دستگیری سناتور دبی استابنو که به توافق هسته‌ای ایران رای بله داده، هستیم. او به خاطر خیانت به بند سوم فصل سوم قانون اساسی آمریکا دستگیر خواهد شد».

وی در این پیام افزود: «ما به دلیل روابط و پیوندهای محکممان با میلیشیا(شبه نظامیان) ایالت میشیگان و قوانین نه چندان سفت و سخت این ایالت مربوط به حمل سلاح که به ما اجازه عملیات این چنینی را می‌دهد، او(سناتور استابنو) را به عنوان هدف اول انتخاب کردیم».

وی مدعی شده در صورت موفقیت در دستگیری این سناتور ایالت میشیگان، شبه نظامیان او به حرکت در سراسر کشور ادامه داده و هر کسی از جمله رئیس‌جمهور آمریکا را که در توافق هسته‌ای ایران دخیل بودند، دستگیر خواهند کرد.

پلیس فدرال آمریکا ضمن اطلاع از این تهدید، در حال بررسی موضوع و تحقیق درباره تهدید بازداشت سناتور ایالت میشیگان و دیگر تهدیدات گروه تحت نظر این نظامی سابق آمریکایی است./افکارنیوز

نظرات بینندگان

ارسال نظر