صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

آخرین تحولات میدانی در سوریه +نقشه

پیشروی ارتش سوریه در حومه شرقی حلب؛ تلاش برای شکست حصر فرودگاه «کویرس»+نقشه نیروهای ارتش سوریه در راستای تلاش برای شکستن حصر فرودگاه کویرس موفق شدند کنترل ۲ منطقه راهبردی در حومه شرقی استان حلب را به دست آورند.

کد خبر: 48895

به گزارش زمان نیروهای ارتش سوریه و نیروهای دفاع ملی در ادامه عملیات پاکسازی مناطق شرقی استان حلب و شکست محاصره فرودگاه کویرس شب گذشته طی عملیاتی موفق شدند با حملات سنگین علیه مواضع عناصر تروریستی داعش کنترل روستای «تل ریمان» را به دست آوردند.

نیروهای سوری بعد از این عملیات به سمت روستای راهبردی «الصالحیه» پیشروی کردند و  موفق شدند روستا را بطور کامل از وجود عناصر تروریستی پاکسازی کنند.

دو روستای مهم و راهبردی «تل ریمان و الصالحیه» درای اشراف کامل بر شهرک «عین سایر» واقع در حومه شرقی استان حلب می باشد و می توان از طریق این دو روستا رفت و آمد و تحرکات تروریست ها را زیر نظر داشت.

از سوی دیگر فرودگاه نظامی کویرس که تنها نقطه نظامی در کنترل ارتش سوریه در منطقه ریف شرقی است از اهمیت بالایی برخوردار است.

مناطق اطراف فرودگاه نظامی کویرس تحت کنترل تروریست‌های داعش است و نزدیک‌ترین منطقه تحت کنترل ارتش سوریه به این فرودگاه دست‌کم 10 کیلومتر با آن فاصله دارد.

انتهای پیام/فارس

نظرات بینندگان

ارسال نظر