صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

ترحم هکرها به Sony Pictures

ترحم هکرها به Sony Pictures: اطلاعات بيشتري را افشا نخو“اين که عرضهٔ فيلم The Interview را متوقف کرديد کار بسيار عاقلانه اي بود. اين کار، تا حد زيادي به درد شما خواهد خورد. ما به شما اطمينان مي‌دهيم که اطلاعات شما را امن نگه داريم مگر اينکه باز هم دردسر ايجاد کنيد. اکنون از شما مي‌خواهيم که اين فيلم به هيچ عنوان عرضه نشود حتي در قالب DVD. ضمناً تمامي تريلرها و پوسترهاي مربوط به اين فيلم نيز بايد از روي‌هاست تمامي سايت‌ها به سرعت پاک شوند”اهيم کرد!

کد خبر: 456

ترنجي/ طبق آخرين گزارش‌هايي که دربارهٔ جريان بحث بر انگيز هک شدن سوني پيکچرز و مصيبت‌هاي بعدي پيش آمده براي اين شرکت، هکرها به پاداش اينکه شرکت سوني اکران فيلم The Interview را لغو کرد تصميم گرفتند که فعلاً اطلاعات بيشتري از سوني پيکچرز را افشا نکنند. با ترنجي در ادامهٔ مطلب همراه باشيد.

به گزارش خبرگزاري CNN، افراد بالادستي شرکت سوني ايميلي از طرف هکرها دريافت کرده‌اند که در آن گفته شده به دليل اينکه Sony Pictures خواستهٔ آن‌ها را اجابت کرده و اکران فيلم The Interview را متوقف کرده است، آن‌ها نيز از افشاي اطلاعات بيشتر خود داري خواهند کرد. متن اصلي گفتهٔ هکرها به شکل زير است:

“اين که عرضهٔ فيلم The Interview را متوقف کرديد کار بسيار عاقلانه اي بود. اين کار، تا حد زيادي به درد شما خواهد خورد. ما به شما اطمينان مي‌دهيم که اطلاعات شما را امن نگه داريم مگر اينکه باز هم دردسر ايجاد کنيد. اکنون از شما مي‌خواهيم که اين فيلم به هيچ عنوان عرضه نشود حتي در قالب DVD. ضمناً تمامي تريلرها و پوسترهاي مربوط به اين فيلم نيز بايد از روي‌هاست تمامي سايت‌ها به سرعت پاک شوند”

با ارسال شدن اين نامه به مديران شرکت سوني، خيال آن‌ها از باب دردسرهاي جديد تا حد زيادي راحت شد اما اين شرکت زيان بسيار زيادي را در اين مدت متحمل شد. زيرا سوني با تن دادن به خواستهٔ هکرها خود را ضعيف و آسيب پذير نشان داد. به همين دليل بعيد نيست که همين گروه هکرها و يا گروه‌هاي ديگر اقدام به تهديد سوني و باج گيري از آن بکنند.

نظر شما چيست؟ پيروز اين ميدان نبرد را چه کسي مي دانيد؟ بخش نظرات با شما!

نظرات بینندگان

ارسال نظر