صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

هلاکت 22متجاوز اماراتی در یمن+عکس

در اثر حمله موشکی ساعتی پیش رزمندگان ارتش و انصارالله به یکی از پادگانهای شورشیان تجزیه طلب جنوب این کشور حداقل 22 افسر و سرباز ارتش امارات به هلاکت رسیده اند.

کد خبر: 45141

 به گزارش منابع رسانه ای از یمن، در اثر حمله موشکی ساعتی پیش رزمندگان ارتش و انصارالله به یکی از پادگانهای محل استقرار آنها در استان "مارب" واقع در شمال شرقی این کشور حداقل 22 افسر و سرباز ارتش امارات به هلاکت رسیده اند. بنابر این گزارش این حمله موشکی در ساعات ابتدایی صبح امروز و از طریق شلیک موشک بالستیک "توچکا" به این مقر نظامی صورت گرفته است.

 
هلاکت 22 متجاوز اماراتی در یمن+تصاویر
 
رسانه های اماراتی ضمن تایید خبر هلاکت 22 تن از نظامیان متجاوز این کشور که در قالب عملیات تجاوز به یمن (عاصفه الحزم یا طوفان قاطعیت) از اعتراف به علت این حادثه که اصابت موشک به محل استقرار آنها بوده است خودداری کرده اند. این منابع خبری علت کشته شدن نظامیان اماراتی را بصورت مبهم و در قالب "آتش سوزی در محل اقامت آنها" عنوان کرده اند.
 
هلاکت 22 متجاوز اماراتی در یمن+تصاویر
 
واحد تبلیغات ارتش و انصارالله یمن (اعلام الحربی) ضمن تایید خبر حمله موشکی به این مقر نظامی و هلاکت 22 متجاوز اماراتی، از انهدام یک بالگرد آپاچی، تعدادی سکوی پرتاب موشک پدافند هوایی و خودروی زرهی و تانک در اثر این عملیات موشکی خبر داده است. امارات در کنار عربستان سعودی، بحرین و مصر بیشترین نقش را در حمله به کشور یمن در قالب عملیات طوفان قاطعیت ایفا می کند.
 
هلاکت 22 متجاوز اماراتی در یمن+تصاویر
 
هلاکت 22 متجاوز اماراتی در یمن+تصاویر
 
هلاکت 22 متجاوز اماراتی در یمن+تصاویر

نظرات بینندگان

ارسال نظر