صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

ارتباط رد توافق، با جان سگ‌هایتان

پروژه اسرائیل در یکی از جدیدترین ویدئوهای تبلیغاتی خود از آمریکایی‌ها خواسته تا برای نجات جان سگ‌هایشان اجازه ندهند این توافق به تایید کنگره برسد.

کد خبر: 45139

وب‌سایت پروژه اسرائیل به تازگی ویدئو کلیپی که در فضای مجازی منتشر کرده که در آن از آمریکایی‌ها و دولت‌مردان این کشور می‌خواهد تا توافق هسته‌ای را رد کنند.

در این کلیپ حمله هوایی ایران به آمریکا، همراه با صدای انفجار و پرواز هواپیماها به نمایش درآمده و در آن از مردم آمریکا خواسته شده تا برای نجات جان سگ‌هایشان از تایید این توافق در کنگره جلوگیری کنند.


این وب‌سایت در یکی از صفحات خود نوشته است: ایران بزرگترین کشور حامی ترور است. شبکه ترور جهانی ایران، ده‌ها حمله انجام داده و هزاران نفر از مردم از جمله مردم آمریکا را به قتل رسانده است. هدف یکی از ترورها مستقیما در واشگتن دی سی بوده است. اکنون، ایران در حال دستیابی به توافقی است که آن را در مسیر رسیدن به بمب اتمی قرار خواهد داد و این بمب اتمی، خود به افزایش ترور در جهان کمک می‌کند. اگر ایران هسته‌ای شود، ترور هسته‌ای می‌شود. این مسئله‌ای جدی است. کاری کنید که به واشنگتن بگویید: این توافق بد است.

پروژه اسرائیل که مدت‌هاست به صورت تخصصی به ایران‌هراسی و ترسناک نشان دادن کشورمان به مردم جهان مبادرت می‌ورزد، وب‌سایتی را نیز به نام «No bomb for iran» راه‌اندازی کرده و در آن با اشاعه انواع دروغ‌ها، بخش‌های مختلفی چون پشتیبانی ایران از تروریسم، حقوق بشر، کمک به ایران یعنی کمک به ترور، و ... را به نمایش درآورده است.

نظرات بینندگان

ارسال نظر