صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

60 امضا؛ پای طرح استیضاح وزیرصنعت

استیضاح نعمت زاده با ۶۰ امضاء تحویل هیئت رئیسه شد.

کد خبر: 45125

افکارخبر: عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با انتقاد از اظهارات اخیر وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: نمایندگان از این اظهارات ناراضی هستند هر چند که قبلا طرح استیضاح وی را با ۶۰ امضا تحویل هیئت رئیسه مجلس دادند و در حال حاضر هم از وزیر ناراضی هستند.

روح اله جانی عباسپور نماینده بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار افکارخبر با اشاره به اظهارات اخیر محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت مبنی بر اینکه نخریدن خودرداخلی حرام و خیانت است، گفت: بیان این حرفها نه در حوزه تخصصی آقای نعمت زاده است و نه مشکلات صنعت خودرو را رفع می کند.

وی تاکید کرد: بیان اینکه یک فعل حرام، گناه و یا خیانت است، در حوزه تخصصی علما و همچنین رهبری جامعه است و یک وزیر نباید و نمی تواند در این زمینه اظهار نظر کند.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس خرید کالاهای داخلی برای اقتصاد مقاومتی را ضروری دانست و با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در این زمینه اظهار داشت: خرید کالاهای داخلی باعث ایجاد اشتغال و رونق اقتصاد داخلی و رفع معضلات اقتصادی کشور خواهد شد.

عباسپور با توصیه به نعمت زاده جهت رفع چالشهای پیش رو خودرو و تولیدات صعنت خودروسازی خاطرنشان کرد: در حال حاضر یکی از مشکلات صنعت خودرو نقدینگی است و وزیر باید در جهت رفع این مشکل اقدام کند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر