صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

امیرسرتیپ نامی:

بسیج مظهر قدرت ملی و جهانی

جانشین بنیاد حفظ آثار ونشر ارزش های دفاع مقدس گفت: ما هیچ زمان در مقابل صهیونیست بین الملل و استکبار کوتاه نخواهیم آمد و با قدرت مسیر انقلاب اسلامی را ادامه می دهیم.

کد خبر: 45031

زمان/  امیرسرتیپ محمدحسن نامی جانشین بنیاد حفظ آثار ونشر ارزش های دفاع مقدس در گفتگو با خبرنگار سیاسی بسیج /پرس با بیان اینکه شبکه صهیونیست بین الملل استکبار بعد از انقلاب در برابر ملت ایران ایستادند عنوان کرد: مقاومت و ایستادگی که مردم ایران  در مقابل ظلم و ستم صهیونیست بین الملل و آمریکا جنایت کار داشته تاثیر گذار بوده است.

وی با بیان اینکه شبکه صهیونیسم در کل دو راهی جهان اشرافیت دارد اظهارداشت: بیش از 62 درصد ثروت جهان در اختیار 72 ثروتمند دنیا است که 34 نفر از آن ها صهیونیست هستند. صهیونسیت ها  برای دستیابی یه  استراتژیک در اختیار داشتن ثروت و مردم جهان هر ظلم و جنایتی که امکان پذیر است انجام می دهد.

نامی با اشاره به بیانات امام خمینی (ره) مبنی براینکه با احیای مجدد اسلام مسیر تاریخ تغییر داده شد عنوان کرد: اگر انقلاب اسلامی نبود شاید همه این کشورها تحت سیطره استکبار جهانی بودند.

جانشین بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس در ادامه گفت: امروز موقعیت هایی پیش آمده است که استکبار احساس کرده ملت ایران توقف دارد از جمله مذاکرات هسته ای که آن ها احساس کردند چراغ هایی از داخل کشور به سمت آن ها روشن شده است.

وی با بیان اینکه تکیه برمردم اساس هویت در پیش روی و استراتژیک جمهوری اسلامی است خاطرنشان کرد: فعالیت هایی که جمهوری اسلامی ایران با مردم آغاز کرده است به نتایج خوبی ختم شده است.

نامی با بیان اینکه بسیج مظهر قدرت ملی و جهانی است خاطرنشان کرد: ما نشان داده ایم که این ایستادگی که در جبهه مقاومت است موجب تشکیل بسیج جهانی می شود.

وی با بیان اینکه برگزاری رزمایش از چند منظر دارای ابعاد وسیعی است عنوان کرد: برگزاری این گونه رزمایش ها نشان می دهد که نه تنها استراتژی کشورمان نسبت به قبل کمتر نشده بلکه تقویت هم شده است.

جانشین بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس افزود: ما هیچ زمان در مقابل صهیونیست بین الملل و استکبار کوتاه نخواهیم آمد و با قدرت مسیر انقلاب اسلامی را ادامه می دهیم.

نامی در پایان با بیان اینکه جبهه مقاومت از الگوی انقلاب اسلامی بهره برداری کرده است خاطرنشان کرد: در کشورهای منطقه از جمله عراق از زمانی که نیروی مردمی برگرفته از فرهنگ بسیجی تشکیل شده است به موفقیت هایی دست یافته است. هر کشوری که بخواهد در مقابل استکبار و صهیونیسم موفق شود راهی جز پیاده کردن مسیر جمهوری اسلامی به ایران ندارد.

انتهای پیام//

نظرات بینندگان

ارسال نظر