صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

قاضي‌پور: هر زمان نمايندگان سوال دارند، وزرا مهماني مي‌دهند

نماينده اروميه در صحن علني امروز مجلس در تذکري نسبت به عدم طرح سوال نمايندگان از وزرا انتقاد کرد و گفت: هر زمان نمايندگان سوال دارند، وزرا مهماني مي‌دهند.

کد خبر: 4458

ايلنا / نماينده اروميه در صحن علني امروز مجلس در تذکري نسبت به عدم طرح سوال نمايندگان از وزرا انتقاد کرد و گفت: هر زمان نمايندگان سوال دارند، وزرا مهماني مي‌دهند.

به گزارش خبرنگار ايلنا، نادر قاضي پور گفت: امروز زمان طرح سوال من و تعدادي از نمايندگان از وزير آموزش و پرورش در مورد قانون استخدام مربيان پيش‌دبستاني بود.

وي تصريح کرد: دو سال است که از اين قانون مي‌گذرد زماني که وزير براي راي اعتماد به مجلس آمده بودند ما سوالمان را مطرح کرديم و ايشان گفت در اين مدت اين کار را انجام خواهم داد.

قاضي پور تاکيد کرد: ما شاهد هستيم هر زماني که سوال نمايندگان از وزرا در جلسه مجلس مطرح مي‌شود وزرا مهماني مي‌دهند. ديشب شما بپرسيد که چند ماشين از متروپل (نقليه مجلس) در وزارت آموزش و پرورش بوده است.

اين نماينده مجلس شوراي اسلامي بيان کرد: هر زماني که سوال از وزرا در صحن مطرح مي‌شود؛ نمايندگان به واسطه دلال‌گري مي‌خواهند کارهاي خودشان را انجام دهند.

وي خطاب به علي لاريجاني گفت: امروز دستور دهيد سوال من از وزير آموزش و پرورش به قوت خود باقي باشد تا بتوانيم در اين موضوع حقوق مردم را پيگيري کنيم.

نظرات بینندگان

ارسال نظر