صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

اميري‌فر: "جامعه وعاظ‌ ولايي" هيچ وابستگي به دولت قبل ندارد

دبيرکل جامعه وعاظ ولايي گفت: زماني که در دولت قبل بوديم، بعضي‌ها فکر مي‌کردند که "جامعه وعاظ" دولتي است؛ در حالي که اين‌طور نبود؛ تشکل ما مردمي است.

کد خبر: 4447

باشگاه خبرنگاران/ دبيرکل جامعه وعاظ ولايي گفت: زماني که در دولت قبل بوديم، بعضي‌ها فکر مي‌کردند که "جامعه وعاظ" دولتي است؛ در حالي که اين‌طور نبود؛ تشکل ما مردمي است.

حجت‌الاسلام والمسلمين "عباس اميري‌فر" دبيرکل "جامعه وعاظ ولايي" با بيان اينکه نگاه اصولگرايان به جامعه وعاظ ولايي مثبت است و تلاش داريم در راستاي فرامين "مقام معظم رهبري" حرکت کنيم، اظهار داشت: در پي آن هستيم که گزارشي از فعاليت‌هاي گذشته "جامعه وعاظ ولايي" را در قالب نامه‌اي خدمت "مقام معظم رهبري" ارائه کنيم.

وي با اشاره به اينکه "جامعه وعاظ ولايي" تشکلي مستقل است و هيچ وابستگي به دولت قبل ندارد، ابراز کرد: زماني که در دولت قبل بوديم، بعضي‌ فکر مي‌کردند که "جامعه وعاظ" دولتي است؛ در حالي که اين‌طور نبود؛ تشکل ما مردمي است.

دبيرکل جامعه وعاظ ولايي در ادامه افزود: در تلاش هستيم که هم‌سوي با اصولگرايان، منويات "مقام معظم رهبري" را به معناي واقعي و به دور از اينکه خداي ناکرده بخواهيم به کسي اهانت کنيم و يا آبروي کسي را ببريم، اجرا نماييم.

اميري‌فر درباره چگونگي فعاليت‌هاي انتخاباتي تشکل متبوعش خاطر نشان کرد: چون جامعه وعاظ يک تشکل اصولگرا است، منتظر برنامه‌هاي حجت‌الاسلام "تقوي" هستيم تا برنامه‌هاي خود را اعلام و هماهنگ با وي جلساتمان را برگزار کنيم و در همين راستا صحبت‌هايي را با آقاي تقوي و در حاشيه نشست هفته گذشته اصولگرايان داشتم.

نظرات بینندگان

ارسال نظر