صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

اصلاح‌طلبان با صادق و راستگو ميانه‌اي ندارند

مواضع تند و تهديد‌آميز مدعيان اصلاحات با صادق خرازي مؤسس حزب تازه تأسيس ندا اين روزها ابعاد صريح‌تر و جدي‌تري به خود گرفته است.

کد خبر: 4418

مواضع تند و تهديد‌آميز مدعيان اصلاحات با صادق خرازي مؤسس حزب تازه تأسيس ندا اين روزها ابعاد صريح‌تر و جدي‌تري به خود گرفته است.
به گزارش جوان، پس از انتقادات تمسخرآميز برخي فعالان به اصطلاح اصلاح‌طلب از جمله رضا خاتمي و احمد پورنجاتي و همچنين بايكوت رسانه‌اي اين حزب متعلق به جوانان اصلاح‌طلب، «‌آرمان‌» نيز صريحاً به جمع منتقدان صادق و ندايش پيوست و در گزارشي ضمن تشبيه رفتار صادق خرازي به رفتار الهه راستگو تلويحاً او را به اخراج از مجموعه اصلاحات تهديد كرد.
 الهه راستگو، عضو شوراي شهر تهران است كه چند ماه پيش به دليل رأي به قاليباف و عدم رأي تشكيلاتي به گزينه اصلاح‌طلبان
(محسن هاشمي)، به سرعت از حزب اصلاح‌طلب كار اخراج شد. آرمان در گزارش خود با اشاره به مصاحبه خرازي با روزنامه شرق، ضمن كنايه‌هايي درباره سخنان خرازي مبني بر اينكه «‌يك ريال از خود براي ندا خرج نكرده است»، اين اظهارات وي در تناقض با اظهارات ديگر اعضاي ندا توصيف و تلويحاً صادق خرازي به دروغگويي متهم شده است. آرمان در ادامه با تهديد صريح‌تر صادق خرازي به برخوردي مشابه با آنچه با الهه راستگو شد، طيف خرازي را به طور ضمني عاري از «‌صراحت‌» و «‌صداقت‌» توصيف كرده است.

نظرات بینندگان

ارسال نظر