صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

واکنش «سامی یوسف» به مخالفت علمای الازهر با فیلم «محمدرسول الله(ص)»

مخالفت با فیلم «محمدرسول الله(ص)» دلایل سیاسی دارد/ علمای الازهر حتی فیلم را ندیده‌اند بیش‌تر این واکنش‌ها سیاسی است. من مطمئن هستم علمای الأزهر و کسانى که از فیلم انتقاد کرده‌اند هنوز آن را ندیده‌اند. مخالفت آنها بیش‌تر به دلیل ترویج و حضور فرهنگی ایران در این فیلم است.

کد خبر: 43925

به گزارش خبرگزاری فارس، روزگذشته خبرگزاری بین المللی رویترز مقاله ای در رابطه با رونمایی فیلم محمد(ص) در ایران و خارج از کشور و مخالفتهای علمای اهل سنت برای پخش این فیلم، بیانیه و موضع دانشگاه الازهر بر علیه فیلم مجید مجیدی منتشر کرده است که در بخشی از این مقاله به سراغ سامی یوسف یکی از خواننده ها و موزیسنهایی که در این فیلم فعالیت داشته اند رفته است و سوالاتی پیرامون اعلام ممنوعیت تماشای این فیلم توسط علمای اهل سنت پرسیده است.

خبرگزاری فارس: مخالفت با فیلم «محمدرسول الله(ص)» دلایل سیاسی دارد/ علمای الازهر حتی فیلم را ندیده‌اند

سامى یوسف به عنوان خواننده ی یکی ازموسیقی های متن فیلم محمدرسول الله درمصاحبه با رویترزگفت:

 

 

"بیشتراین واکنش ها سیاسی هستند. "من مطمئن هستم علمای الأزهر وکسانى که از فیلم انتقاد کرده اند هنوز آنرا ندیده اند. مخالفت آنها بیشتر به دلیل ترویج و حضور فرهنگی ایران در این فیلم است."

 

 

 

اواشاره کرد بسیارشرم آوراست که  درمقابل تولیدات بسیاری  از زندگی حضرت مسیح ودیگرپیامبران فقط  دو محصول اصلی درباره ی توصیف زندگی حضرت محمد (ص) داریم.

وی ادامه داد: امکان ندارد شما زندگی حضرت محمد(ص) رابخوانید وعاشق و شیفته شخصیت بزرگوارشان نشوید.اگراین فیلم باعث آشنایی بهترمردم جهان با پیامبراسلام شود واینکه چقدرمهربان و درستکار بودند ، ما کارخود را با موفقیت انجام داده ایم.

 

 

انتهای پیام /

نظرات بینندگان

ارسال نظر