صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

فتاحي: مطهري را از تريبون پايين کشيدند

عابد فتاحي درباره تنش در مجلس به خبرنگار «آفتاب» مي‌گويد: صحنه‌هاي بدي رخ داد. آقاي مطهري طرفدارهايي هم داشتند اما مخالفان صحبت‌هاي ايشان جلوي تريبون سخنراني جمع شده بودند و اجازه صحبت‌کردن را به ايشان ندادند. نهايتا هم آقاي مطهري را پايين کشيدند.

کد خبر: 4124

آفتاب نيوز/ عابد فتاحي درباره تنش در مجلس به خبرنگار «آفتاب» مي‌گويد: صحنه‌هاي بدي رخ داد. آقاي مطهري طرفدارهايي هم داشتند اما مخالفان صحبت‌هاي ايشان جلوي تريبون سخنراني جمع شده بودند و اجازه صحبت‌کردن را به ايشان ندادند. نهايتا هم آقاي مطهري را پايين کشيدند.

رييس فراکسيون اهل سنت مي‌گويد: به‌نظرم بهتر بود که اجازه مي‌دادند ايشان صحبت کند و بعد از آن منتقدان هم حرف‌هاي خود را ارائه مي‌دادند. اينکه اجازه ندادند صحبت‌هاي ايشان به عنوان نماينده مجلس که حق آزادي بيان دارد به پايان برسد هم از نظر سياسي و هم قانوني مناسب نيست.

اين نماينده مجلس توضيح داد: آقاي مطهري مورد ضرب و شتم قرار گرفت، البته زياد نبود اما از ناحيه دست چپ آسيب ديدند. محيط شلوغ بود و من متوجه نشدم که چه کسي اقدام به ضرب و شتم کرد اما نزديک بود که ايشان به زمين بيفتد و همين باعث زخمي شدن انگشتان دست چپ ايشان شد.

فتاحي تصريح کرد: مخالفان آقاي مطهري زياد بودند و جلوي تريبون را گرفته بودند و شعار مي‌دادند. من تا آنجا که مي‌توانستم اجازه ندادم کسي به تريبون نزديک شود و جلوي ايشان ايستادم. نهايتا سعي کرديم آقاي مطهري را از ميان آنها بيرون بکشيم. در حال حاضر هم که جو مجلس آرام است و صحن در حال ادامه کار است.

نظرات بینندگان

ارسال نظر