صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

تهدید یک‌نماینده به افشا80پرونده‌اختلاس

نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: در صورت ادامه انتقادات مخرب بی‌پایه و اساس، 80 پرونده اختلاس در خرمشهر را افشا خواهم کرد.

کد خبر: 41126

خبرگزاری فارس: عبدالله سامری خبر انتقال شرکت نفت و گاز اروندان از خرمشهر را یک شایعه خواند و اظهار کرد: این خبر شایعه‌ای بیش نیست، چراکه هیچکس در دولت قادر به جابه‌جایی شرکتی که اساسنامه دارد، نخواهد بود.

نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی اضافه کرد: با نشر این شایعه و شایعات دیگر آغاز به تخریب کردن من را کرده‌اند و ای کاش انتقادهای صورت گرفته انتقادهایی سالم و برای بهره‌برداری در راستای اصلاح امور باشد.

وی ادامه داد: اما این افراد دست بر روی مقوله‌ای گذاشته که اینک فعال و در حال کار بوده و قرار است از همین شرکت یک میلیون بشکه نفت استخراج و از طریق عرضه آن، ارز وارد کشور کنیم.

نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر جلوگیری از پیشامد چنین رخدادهایی، تصریح کرد: ما در مواردی که حقی هم نداشته‌، به لحاظ اینکه شهر و مردم مستحق هستند، مواردی را مطالبه و با پیگیری‌ها آن را به دست می‌آوریم که تبدیل شدن فرمانداری خرمشهر به فرماندار ویژه نمونه‌ای از این اقدامات است، در این صورت چگونه برای از دست دادن شرکت نفت و گاز اروندان ممکن است اجازه این اتفاق را بدهیم؟!

*پیگیری برای احداث ساختمان جدید نفت و گاز اروندان

وی در ادامه از پیگیری برای احداث ساختمان جدید نفت و گاز اروندان خبر داد و عنوان کرد: نفت و گاز اروندان جزئی از خرمشهر است و در حال حاضر در حال رایزنی با وزیر نفت برای در اختیار قرار دادن زمین متعلق به این شرکت که در مجاورت کشتی‌سازی اروندان هستیم تا این ساختمان به نحوه مطلوب احداث شود.

سامری وظیفه اصلی خبرنگاران را انتشار موارد اصلی و واقعی دانست و افزود: من از نمایندگان آبادان در این زمینه پیگیری کرده‌ام و امیدوارم که خبرنگاران که این وظیفه عظیم را بر عهده دارند تحت تاثیر برخی جناح‌ها قرار نگیرند.

وی با بیان اینکه رسانه‌ها و مطبوعات بسیاری در این ارتباط از من اظهار نظر خواسته‌اند، افزود: من این امر را نپذیرفته و از کمالی مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان خواستم که در این زمینه مصاحبه‌ای با رسانه‌ها داشته باشد.

نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی در پایان متذکر شد: در صورت ادامه روند و انتقادات مخرب بی‌پایه و اساس، 80 پرونده اختلاس در خرمشهر را افشا خواهم کرد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر