صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

سفیر آمریکا در اسرائیل تهدید به قتل شد

کد خبر: 41100

پایگاه خبری انتخاب: به نظر می رسد تحرکات بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی برضد توافق آمریکا- ایران در خصوص برنامه هسته ای تهران موجب شد برخی شهروندان این رژیم، سفیر آمریکا در تل آویو را تهدید کنند به گونه ای که تدابیر امنیتی برای محافظت از او افزایش یافته است.

روزنامه یدیعوت آحارنوت نوشت: پس از آن که دان شاپیرو سفیر آمریکا در اسرائیل تهدید به قتل شد، پلیس اسرائیل تصمیم گرفت تدابیر امنیتی را برای محافظت از او افزایش دهد.

به نوشته این روزنامه، پیام های تهدید آمیز علیه شاپیرو در روز های اخیر به سفارت آمریکا رسید که در خیابان «یرکان» تل آویو قرار دارد. این تهدیدها به دنبال توافق آمریکا و قدرت های بزرگ با ایران و حملات تحریک آمیز مقامات اسرائیلی علیه دولت آمریکا و علیه توافق با ایران مطرح شد. کار به جایی رسید که فردی ناشناس پیامی تهدید آمیز برای صفحه شاپیرو در فیسبوک فرستاد.

به دنبال شکایت سفارت آمریکا، پلیس اسرائیل تصمیم گرفت تدابیر امنیتی را برای محافظت از سفارتخانه آمریکا و منزل شاپیرو تشدید کند. پلیس همچنین اعلام کرد درباره این تهدیدها تحقیق می کند هرچند تاکنون اطلاعاتی درباره کسانی که این پیام ها را فرستاده اند در اختیار ندارد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر