صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

موسوي بجنوردي: مناسب‌ترين فرد براي رياست خبرگان، آيت‌الله هاشمي است

آيت الله موسوي بجنوردي با تأکيد بر اينکه "آيت‌الله هاشمي رفسنجاني يک مجتهد انقلابي است که از ابتدا يار و همراه امام(ره) و انقلاب بوده است"، تأکيد کرد: مناسب‌ترين فرد براي رياست خبرگان رهبري، آيت‌الله هاشمي است.

کد خبر: 4107

آنا/ آيت الله موسوي بجنوردي با تأکيد بر اينکه "آيت‌الله هاشمي رفسنجاني يک مجتهد انقلابي است که از ابتدا يار و همراه امام(ره) و انقلاب بوده است"، تأکيد کرد: مناسب‌ترين فرد براي رياست خبرگان رهبري، آيت‌الله هاشمي است.

آيت‌الله سيد محمد موسوي‌ بجنوردي، عضو ارشد مجمع روحانيون مبارز با اشاره به در پيش بودن انتخاب رئيس مجلس خبرگان رهبري، اظهار کرد: به نظر من اگر بخواهيم در ترکيب کنوني مجلس خبرگان، اصلح را عنوان کنيم قطعا مناسب‌ترين فرد حضرت آيت الله هاشمي رفسنجاني است.

وي در اين زمينه توضيح داد: آيت الله هاشمي از سران انقلاب بوده و فردي است که از اول شکل‌گيري انقلاب همراه امام بود.

موسوي‌ بجنوردي تأکيد کرد: هاشمي رفسنجاني آدم ملايي است. ايشان به نظر من يک مجتهد مسلم وظيفه‌شناس است که در هر مقطعي به خوبي مي‌داند بايد چه کند و قطعا آقاي هاشمي مناسب‌ترين فرد است.

اين عضو مجمع روحانيون مبارز در ادامه با بيان اينکه "مجلس خبرگان رهبري، مجلس مقدس و شريفي است"، گفت: فردي بايد در مرتبه عالي اين مجلس و بر کرسي رياست آن بنشيند که هم مجتهد مسلم عادل باشد و هم تمام وجودش انقلابي بوده و 100 درصد در خط امام باشد.

وي افزود: الان در ميان اعضاي شريف و بزرگوار خبرگان که به نظرم هر کدام، محترم و صالح هستند، آقاي هاشمي را سراغ دارم که مي‌تواند واجد اين صفات باشد. نمي‌گويم ديگراني نيستند، هستند ولي آقاي هاشمي اصلح است.

به گزارش آنا، انتخابات هيئت رئيسه مجلس خبرگان رهبري، در اجلاس اسفندماه اين مجلس برگزار مي‌شود.

نظرات بینندگان

ارسال نظر