صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

نبايد به جرم عضو يک گروه سياسي بودن، کسي از صحنه حذف شود

يک نماينده اصولگراي مجلس با بيان اينکه نبايد به جرم عضو يک گروه سياسي بودن، کسي از صحنه حذف شود گفت که دولت و مسئولان بايد از تمامي نيروهاي داخلي جهت پيشبرد کارها و آباداني کشور استفاده کنند.

کد خبر: 4087

يک نماينده اصولگراي مجلس با بيان اينکه نبايد به جرم عضو يک گروه سياسي بودن، کسي از صحنه حذف شود گفت که دولت و مسئولان بايد از تمامي نيروهاي داخلي جهت پيشبرد کارها و آباداني کشور استفاده کنند.

سيد باقر حسيني در گفت‌وگو با ايسنا، با اشاره به بيانات مقام معظم رهبري درجمع مردم قم و تاکيدات ايشان در خصوص وحدت ميان تمامي نيروهاي داخل کشور گفت: رهبر معظم انقلاب در اين بيانات چند نکته‌ي قابل تامل را اشاره کردند که يکي از مهمترين آنها اين است که نبايد وجود احزاب و جناح باعث شود که همديگر را کنار بزنيم و از توانمندي‌هاي يکديگر استفاده نکنيم.

وي افزود: بر اين اساس بايد دولت از کساني که توانمندي لازم را دارند استفاده کرده و آنها را به جرم اين که عضو گروه سياسي ديگري هستند وتفکرات ديگري دارند نخواهد حذف کند، اين رويکرد باعث مي‌شود که از توانمندي تمامي نيروهاي داخلي استفاده شود.

نماينده مردم زابل تاکيد کرد: بايد از تمامي کساني که نظام جمهوري اسلامي را قبول دارند در جهت سربلندي کشور و پيشرفت وآباداني نظام استفاده کرد، بنابراين بايد تمامي نيروهاي داخلي در راستاي تحقق اهداف نظام مقدس جمهوري اسلامي با يکديگر تعامل و وحدت داشته باشند.

اين عضو هيات رئيسه کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس همچنين به بيانات مقام معظم رهبري در کنفرانس وحدت اسلامي اشاره و اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب دراين همايش بر اين موضوع تاکيد داشتند که جهان اسلام بايد با محوريت اشتراکات بسيار زيادش دست در دست يکديگر داده و در مقابل دنياي کفر واستکبار بايستند.

وي ادامه داد: رهبري فرمودند که دشمنان ما عليه يک کشور اسلامي از کشورهاي مسلمان ديگر يارگيري مي‌کنند،بيعتا اگر وحدت وجود داشته باشد اين اتفاق نمي‌افتد.

حسيني توضيح داد: وحدت بدان معنا است که اگر کشوري بخواهد عليه کشور مسلمان ديگري اقدام کند تمام مسلمانان يکپارچه و متحد درمقابل آن کشور مسلمان ايستاده واز آن کشور مسلمان دفاع کند.

به گفته‌ي وي، دشمنان با نبود وحدت ميان جهان اسلام توانستند گروهک‌هايي همچون القاعده وداعش و طالبان را از بين مسلمانان تشکيل داده و آنها را به جان مسلمانان بياندازند، البته اثرات اين اقدام را غربي‌ها به دليل حمايتشان از اين تروريست‌ها ديده‌اند.

اين عضو هيات رئيسه کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس در پايان به اتفاقات تروريستي اخير در فرانسه اشاره و خاطر نشان کرد: حمايت از تروريست باعث شد که تحرکات اخير تروريستي در فرانسه به وجود آيد به طوري که افراد وابسته به القاعده اين کار را انجام دادند، آنها به اين صحبت ما اکنون رسيده‌اند که نبايد از تروريست حمايت کنند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر