صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 1

پیامی به هاشمی:"من روستایی ام"+تصاویر

«من یک روستایی انقلابی‌ام»، «من یک روستایی هستم، حتی اگر به شناسنامه‌‎ام معترض شوند»، «روستایی بودن افتخار من است» و «روستا ریشه من است» جملات و دلنوشته‌های اعتراضی روستاییان کشورمان به اظهارنظر اخیر آیت‌الله هاشمی است.

کد خبر: 39950

زمان به نقل از فارس؛ در پی اظهارات اخیر هاشمی رفسنجانی مبنی بر اینکه «بعضی‌ها هم اصلاً آن موقع‌ها نبودند و در کوچه‌های روستاهایشان می‌گشتند، ولی الان آمده‌اند و انقلابی شده‌اند» موجی از اعتراضات و کمپین‌ها در فضای مجازی به راه افتاد.

مردم روستاهای شهرستان خلیل‌آباد،‌ بهمئی، شبستر، سیروان، پاوه، ریگان، روستای انصاریه کاشمر، اهالی رفسنجان، ملایر، روستائیان بویراحمدی و شهرستان کهگیلویه از جمله روستاییانی هستند که تاکنون با پیوستن به کمپین «من روستایی هستم» نسبت به اظهارات اخیر هاشمی رفسنجانی اعتراض کردند.

پس ازاین اظهارنظر یکی از سایت های همشهری آیت الله با انتشار تصاویری از خانه روستایی پدری رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به این گفته واکنش نشان داد.

 

اما این تنها واکنش به اظهارات آیت الله هاشمی نبود؛ روستاییان اقصی نقاط کشور با در دست گرفتن نوشته هایی خطاب به رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ناراحتی خود را  از این گفته وی نشان دادند.

آن ها با همان سادگی همیشگی روستا جملاتی کوتاه اما پرمعنا را برای اعتراض خود انتخاب کردند، جملاتی مانند«من یک روستایی انقلابی‌ام»، «من یک روستایی هستم، حتی اگر به شناسنامه‌‎ام معترض شوند»، «روستایی بودن افتخار من است» و «روستا ریشه من است».

 

حال با این حجم گسترده اعتراضات مردمی به سخنان آیت‌الله هاشمی رفسنجانی باید منتظر ماند و  مشاهده کرد که واکنش رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به این اعتراضات چه خواهد بود.

انتهای پیام/

نظرات بینندگان

  • محمدی

    | |

    قرار دادن مردم شریف روستاها در برابر آیت الله هاشمی ،حماقت وضداخلاقی است هرچند دشمنان هاشمی نشان داده اند که الفبای اخلاق را عامد بفراموشی سپرده اند وگاهی با اخلاق بیگانه بوده اند .اتاقهای فکر خاص که هر انسان آزاد اندیشی را که برده ومطیع ومتملق نباشد مورد هدف قرار میدهند.با بهره گیری از احساسات پاک مردمی که گاها فقط میشنوند و بدنبال تحلیل عمیق نمیروند .و یا امکان شنیدن پاسخهای سوالات خود را نمی یابند با توجه به اینکه پول ورسانه در دست مخالفان ایشان است و بیت المال مردم نیز.

ارسال نظر