صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

برخي رسانه‌ها دنبال سپاه‌هراسي هستند

يک کارشناس مسائل سياسي با انتقاد از رفتار سوء برخي رسانه‌هاي داخلي اظهار داشت: پروژه سپاه‌هراسي ابتدا از سوي غرب و سپس به صورت آگاهانه و يا نا آگاهانه از طرف برخي رسانه‌هاي داخلي دنبال مي‌شود.

کد خبر: 3978

فارس/ يک کارشناس مسائل سياسي با انتقاد از رفتار سوء برخي رسانه‌هاي داخلي اظهار داشت: پروژه سپاه‌هراسي ابتدا از سوي غرب و سپس به صورت آگاهانه و يا نا آگاهانه از طرف برخي رسانه‌هاي داخلي دنبال مي‌شود.

يدالله جواني کارشناس مسائل سياسي در گفت‌وگو با خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس، با اشاره به مطلب توهين‌آميز سايت خبرآنلاين که سپاه را مقابل دولت خوانده بود، گفت:‌ خوشبختانه در مقامات ارشد دولتي و وزرا نگاهي که وجود دارد نشان‌دهنده آگاهي نسبت به قابليت‌ها و ظرفيت‌هاي سپاه است.

وي ادامه داد: در همايش قرارگاه خاتم‌الانبيا که آقايان نوبخت، زنگنه، سيف،‌ چيت‌چيان،‌ حضور يافتند نگاه آنها نشان از توجه به قابليت‌ها و ظرفيت‌هاي سپاه داشت.

اين کارشناس مسائل سياسي افزود: سپاه مي‌تواند کمک‌کننده خوبي در سازندگي به دولت باشد و نگاه ياري‌دهندگي سپاه در همه دولت‌ها وجود داشته است و اين رويکرد نسبت به دولت يازدهم نيز وجود دارد.

جواني به رويکرد رئيس‌جمهوري نسبت به سپاه اشاره کرد و گفت: روحاني هم در صحبت‌هايي که در مقاطع مختلف داشته توانمندي‌هاي اين نهاد انقلابي را مد نظر قرار داده است و از ظرفيت‌هاي سپاه آگاه مي‌باشد.

وي با بيان اينکه پروژه‌اي در سال‌هاي اخير از سوي غرب و سپس برخي رسانه‌هاي داخلي دنبال شد، توضيح داد: اين پروژه به دنبال سپاه‌هراسي و سپاه‌ستيزي بوده است و متأسفانه برخي در داخل آن را دنبال کرده‌اند.

اين کارشناس مسائل سياسي ادامه داد: اين رسانه‌هاي داخلي به طور آگاهانه و يا نا آگاهانه گام در پروژه غرب گذاشتند و جريان مشکوکي در حال شکل‌گيري است.

جواني اين سپاه‌هراسي و سپاه‌ستيزي غرب را به دليل موفقيت‌هاي اين نهاد انقلابي دانست و گفت: شکست‌هاي غرب در ايران و منطقه و پيشرفت‌هاي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي موجب شد تا غرب اين طرح را دنبال کند.

وي اضافه کرد:‌ متأسفانه عده‌اي در داخل وابستگي به اين پروژه غرب دارند و بهتر است دولت جريان‌ها را بررسي نمايد چرا که اين افراد خواهان آن هستند تا دولت از ظرفيت‌ها و توانمندي‌هاي سپاه استفاده نکند.

اين کارشناس مسائل سياسي تصريح کرد: برخي رسانه‌هاي وابسته به جريان اصلاحات که نوعي نزديکي به دولت نيز دارند به گونه‌اي هم‌افزايي با دشمنان بيروني را دنبال مي‌کنند و اين جريان بايد مدنظر مسئولان قرار بگيرد.

جواني به بيانات اخير رهبر معظم انقلاب مبني بر حفظ وحدت، کمک به دولت و پرهيز مسئولان دولتي از حاشيه‌سازي اشاره کرد و گفت:‌ دولت بايد پشت صحنه اين جريان‌هاي مشکوک را کشف کند و چنين سايت‌ها و رسانه‌هاي وابسته‌اي را مورد لحاظ قرار دهند.

وي اضافه کرد: متأسفانه برخي افراد در برخي سايت‌ها نفوذ کردند که به غرب تعلق خاطر دارند و با مطرح کردن حرف‌هاي حاشيه‌ساز انرژي کشور را مي‌گيرند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر