صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

تفسیر مشاور رئيس جمهور ازموضوع «غيرت»

مشاور رئيس جمهور: غيرت ما پاکدستي و گسستن زنجيرهاي تحريم است

کد خبر: 3939

ايرنا/ مشاور فرهنگي رييس جمهوري گفت: غيرت ما در اين است که با اتکال به الطاف الهي و تکيه بر تدابير مقام معظم رهبري و با اميد به همت و حمايت مردم، زنجيرهاي تحريم، رکود، فقر و فساد را پاره کنيم و به استقبال تعامل، رونق، رفاه و پاکدستي برويم.

«حسام الدين آشنا» در يادداشتي در يکي از شبکه هاي مجازي با بيان اين که ملت بزرگ و بزرگوار ايران با ولايت پيمان بسته تا تحقق آرمان هاي بلند نبوت از پاي ننشيند، افزود: ما راه پر فراز و نشيبي را در سه دهه گذشته طي کرده ايم تا فضيلت هاي اخلاقي و اجتماعي را در صدر اولويت هاي ملي قرار دهيم اما به رغم کسب توفيقات فراوان، راه درازي در پيش داريم.

مشاور فرهنگي رييس جمهوري تاکيد کرد: ما بايد با اصرار بر مقصد که همان حيات طيبه است، مسيرمان را دائما اصلاح کنيم؛ اگر براي رسيدن به هدف همواره تصحيح مسير را در نظر داشته باشيم اين نشان وفاداري به مقصد و هوشمندي در مسير است.

آشنا اظهارداشت: از مسير افراط يا تفريط ، خود کم بيني يا خود بزرگ بيني ،دست کم گرفتن خود يا دست بالا گرفتن ديگران ، تغافل از دشمنان يا تنازع با دوستان، آرمان ستيزي يا منفعت گريزي، عقب نشيني از سر ترس يا پيشروي از سر جهل، نمي توان به مقصد رسيد.

مشاور فرهنگي رييس جمهوري با بيان اين که براي رسيدن به حيات طيبه لازم است مسيرمان را دايما اصلاح کنيم، گفت: با عقب نشيني از سر ترس يا پيشروي از سر جهل، نمي توان به مقصد رسيد.

**غيرت ما پاره کردن زنجيرهاي تحريم، رکود، فقر و فساد است

وي با بيان اين که همه مي دانيم که دشمن هرگز از خباثت و خصومت دست برنمي دارد، پس نه به او اعتماد و نه از او غفلت مي کنيم، گفت: با دشمن شناسي ، زمان آگاهي، آمادگي و حتي اقدامات پيش دستانه فرصت پيگيري مقاصد را از دشمنان مي گيريم و اميدهاي واهي آنان را نا اميد مي کنيم.

رييس مرکز بررسي هاي استراتژيک رياست جمهوري خاطر نشان کرد: غيرت ما در اين است که با اتکال به الطاف الهي، توسل به ارواح رباني و تکيه بر تدابير مقام معظم رهبري، اميد به همت و حمايت همه جانبه مردم، زنجيرهاي تحريم، رکود، فقر و فساد را پاره کنيم و به استقبال تعامل، رونق، رفاه و پاکدستي برويم.

نظرات بینندگان

ارسال نظر