صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

شجوني: عارف اصلاح طلب شرور نيست/ اصلاح طلبان مرتد سياسي هستند

مرتد سياسي کساني هستند که از اصل نظام، قانون اساسي و مقام معظم رهبري فاصله گرفتند مثل مجاهدين که اول افتادند به مظلوميت سپس قرائت جديدي از اسلام ارائه دادند و گفتند قرآن کتاب خدا نيست و امام زمان دروغ است .مثل آغاجري که مرتد شد و درهمدان نسبت به ائمه اطهار جسارت کرد بنده اصلاح طلبان را اينگونه معرفي مي کنم.

کد خبر: 3930

آريا/ جعفر شجوني،عضو جامعه روحانيت مبارز در گفتگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاري آريا درباره ائتلاف محمدرضا عارف و اصولگرايان گفت:آقاي عارف اگرچه اصلاح طلب است اما آدم شروري نيست بنابراين اگر شوراي نگهبان قبول کند شايد ايشان راي بياورد هرچند بنده اصولا اصلاح طلبان را مرتد سياسي مي دانم.

وي افزود:مرتد سياسي کساني هستند که از اصل نظام، قانون اساسي و مقام معظم رهبري فاصله گرفتند مثل مجاهدين که اول افتادند به مظلوميت سپس قرائت جديدي از اسلام ارائه دادند و گفتند قرآن کتاب خدا نيست و امام زمان دروغ است .مثل آغاجري که مرتد شد و درهمدان نسبت به ائمه اطهار جسارت کرد بنده اصلاح طلبان را اينگونه معرفي مي کنم.

عضو حزب موتلفه اسلامي اظهار داشت:اصلاح طلبان تاحالا نگفته اند چه چيزي را مي خواهند اصلاح کنند ما از آنها جز دشمني با اسلام و رفتن به خانه فکر لندن و تشکيل حزب منحله مشارکت و سازمان مجاهدين انقلاب هنري نديده ايم که بيايند با اصولگرايان ائتلاف کنند.
 

نظرات بینندگان

ارسال نظر