صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

توضیح آقا تهراني درمورد حضور جبهه پایداری در نشست اصولگرايان

آقاتهراني درباره ديدار با گروه‌هاي اصولگرا از سوي جبهه پايداري ادامه داد: ما هرچه بتوانيم تلاش خواهيم کرد که نشست‌هاي مختلفي داشته باشيم،‌ البته مايل به رسانه‌اي شدن نيستيم اما اميدواريم روند رو به رشد همگرايي اصولگرايان به صورت سازنده‌اي براي تعامل بهتر پيش رود.

کد خبر: 3861

فارس / دبيرکل جبهه پايداري درباره آخرين وضعيت تشکل متبوعش اظهار داشت: ما براي تأليف قلوب در نشست‌هاي مشترک گروه‌هاي اصولگرايي حضور خواهيم داشت.

آقاتهراني درباره ديدار با گروه‌هاي اصولگرا از سوي جبهه پايداري ادامه داد: ما هرچه بتوانيم تلاش خواهيم کرد که نشست‌هاي مختلفي داشته باشيم،‌ البته مايل به رسانه‌اي شدن نيستيم اما اميدواريم روند رو به رشد همگرايي اصولگرايان به صورت سازنده‌اي براي تعامل بهتر پيش رود.

دبيرکل جبهه پايداري درباره ديدار با دبيرکل جامعه روحانيت و جامعه مدرسين به برگزاري جلسه مشترک با آيت‌الله موحدي‌کرماني اشاره کرد و افزود: ما با آقايان فقها جلسات مکرر داريم و بنده هر هفته با آيت‌الله مصباح يزدي ديدار و نشست دارم.

وي با اشاره به ديدار خود با آيت‌الله يزدي دبيرکل جامعه مدرسين در عين‌حال اظهار داشت: ما آقايان را براي اين جلسات در محذوريت نمي‌گذاريم و معمولاً اين نوع جلسات را رسانه‌اي نيز نمي‌کنيم اما اگر اجازه بدهند آن را مطرح مي‌کنيم.

آقاتهراني اين نشست‌ها و جلسات با علما را آموزنده ارزيابي کرد و با بيان اينکه اين جلسات براي خودمان نيز مفيد است، درباره رويکرد اين ديدارها متذکر شد:‌ همگرايي و وحدت اصولگرايان تنها يکي از رويکردهاي اين ديدارهاست اما استفاده از اهل علم، بهره‌هاي علمي و عملي و برکات خاص خود را دارد.

* همگرايي جدي از نشست‌هاي مشترک حادث شده است

دبيرکل جبهه پايداري با بيان اينکه اين نشست‌ها موجب وحدت آينده نيز خواهد شد، تصريح کرد: در پي اين نشست‌هاي مشترک، همگرايي جدي حادث شده است چراکه وقتي با هر گروهي نشست داشته‌ايم هم آنها متوجه شدند ما ترسناک نيستيم هم ما ديديم آنها از خود ما هستند.

وي در همين زمينه خاطرنشان کرد: گاهي در برخي موارد جزئي ممکن است اختلاف سلايق وجود داشته باشد اما در اصول، حاکميت، حفظ نظام، ولايت‌فقيه، منافع مردم و مصالح ملت مانند يکديگر فکر مي‌کنيم و حتي جاي سخن هم نيست از اين رو اميدواريم چتر اصولگرايي گسترش پيدا کند.

آقاتهراني درباره ادعاي برخي از رسانه‌ها مبني بر مخالفت جبهه پايداري با محوريت جامعتين گفت: برخي مسائلي که در بعضي رسانه‌ها مطرح مي‌شود مصداق شيطنت رسانه‌اي است؛‌ آنها ابتدا ما را به گروه تهران و قم تقسيم کردند و يک روز ديگر مدعي شدند آيت‌الله مصباح از جبهه پايداري جدا شده است و آخر گفتند اينها جدا مي‌شوند اما هيچ‌يک اتفاق نيفتاد،‌ کسي که مانند فالگيرها غيب‌گويي‌اش دروغ است چرا بايد حرف‌هاي آن را دنبال کرد.

دبيرکل جبهه پايداري اعتماد به رسانه‌ها را يک ارزش برشمرد و اضافه کرد: سند و دلالت اين روايت‌ها ضعيف‌ است، ما روي اصول با يکديگر توافق داريم و وقتي جلو برويم متوجه مي‌شويم بيشتر هم مي‌توانيم با هم کار کنيم.

*نشست‌هاي استاني آغاز شده است

وي درباره اخذ مجوز جبهه پايداري از وزارت کشور درباره زمان برگزاري کنگره تشکل متبوعش اظهار داشت: ما براي برگزاري همايش بايد در جلسه‌اي بنشينيم و دوستان به نتيجه برسند اما تاکنون جلسات شهرستان‌ها آغاز شده است و با هسته‌هاي مرکزي استان‌ها نشست‌هاي خاصي داريم.

آقاتهراني با بيان اينکه اين فعاليت‌ها انتخاباتي نيست،‌ يادآور شد:‌ ما هنوز فعاليت انتخاباتي را زودهنگام مي‌دانيم همانطور که کار ديررس نيز درست نيست و هر کاري بايد به موقع انجام شود.

نظرات بینندگان

ارسال نظر