صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

حبيبي: آقاي جليلي مختار است

دبيرکل حزب موتلفه اسلامي گفت: در کشور ما هر کس حق دارد در صورتي که واجد شرايط باشد نامزد انتخابات مجلس شوراي اسلامي شود و ما حق نداريم براي کسي تعيين تکليف کنيم که نامزد بشود يا نشود.

کد خبر: 3846

باشگاه خبرنگاران / دبيرکل حزب موتلفه اسلامي گفت: در کشور ما هر کس حق دارد در صورتي که واجد شرايط باشد نامزد انتخابات مجلس شوراي اسلامي شود و ما حق نداريم براي کسي تعيين تکليف کنيم که نامزد بشود يا نشود.

"محمدنبي حبيبي" دبيرکل حزب موتلفه با اشاره به شايعاتي از جانب برخي جريانات، مبني بر رقابت "سعيد جليلي" کانديداي مورد حمايت جبهه پايداري و "علي لاريجاني" رئيس فعلي مجلس شوراي اسلامي در انتخابات دهم مجلس، گفت: در کشور ما هر کس حق دارد در صورتي که واجد شرايط باشد نامزد انتخابات مجلس شوراي اسلامي شود و ما حق نداريم براي کسي تعيين تکليف کنيم که نامزد بشود يا نشود.

وي در پايان خاطر نشان کرد: اين موضوع به افراد ديگر ارتباط ندارد و آقاي جليلي به عنوان يک شخصيت سياسي مختار است که در انتخابات آتي شرکت کند و يا نه، بنابراين اين يک مسئله شخصي است .

گفتني است، موضوع قرار‌گيري کانديداتوري "سعيد جليلي" از جبهه پايداري در حوزه قم و قرارگيري وي مقابل لاريجاني، شايعه‌اي بود که برخي جريانات اصلاح‌طلب بر روي آن مانور داده بودند، اما به عقيده احزاب اصولگرا چنين اقدامي در جهت انشقاق ميان آن‌ها مطرح شده است، اما "حجت‌الاسلام آقا تهراني" دبير کل جبهه پيروان و "حجت‌الاسلام ناصر سقاي‌ بي‌ريا" سخنگوي جبهه پايداري انقلاب اسلامي نيز به اين موضوع واکنش نشان داده و از چنين مسئله‌اي اظهار بي‌اطلاعي مي‌کنند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر