صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

هشدار تقوي در مورد جريان‌ منحرف جدید

کد خبر: 3838

تسنيم / عضو شوراي مرکزي جامعه روحانيت مبارز مي‌گويد مسئولان نظارت و هدايت امور سياسي از جمله وزارت کشور، بايد از فعاليت جريان‌هاي منحرف در پوسته و قالب جديد جلوگيري کنند.

حجت‌الاسلام سيدرضا تقوي عضو شوراي مرکزي جامعه روحانيت مبارز، در گفت‌وگو با تسنيم، با اشاره به تلاش اعضاي حزب منحله مشارکت براي فعاليت سياسي در قالب حزب اتحاد ملت ايران، اظهار داشت: اگر روشن شود که پشت يک جريان، انديشه منحرفي وجود دارد، سياست‌گذاران و دستگاه‌هاي مسئول نظارت بر امور سياسي کشور، نبايد از کنار اين جريانات در هر پوشش و حزبي که باشد، بي‌اعتنا عبور کنند.

وي افزود: اينکه افرادي که در گذشته براي کشور مسئله درست کردند و از رفتارهاي منحرف و هنجارشکن دفاع کردند، امروز تلاش کنند تا تحت پوشش ديگري وارد صحنه شوند اصلا پذيرفته نيست، بنابراين مسئولان و سياست‌گزاران امور سياسي و حزبي کشور، بايد از حرکات خاموش اين افراد که در پوسته جديدي صورت مي‌گيرد، جلوگيري کنند.

وي در همين رابطه ضمن توصيه‌اي به نمايندگان مجلس، گفت: مجلس بايد نقش نظارتي خود را دنبال کند چرا که اين نهاد، نظارت کلي بر همه جريان‌ها دارد بنابراين اگر جايي نقصي ببيند، بايد در جهت رفع آن نقص و پيشگيري از آسيب به منافع ملي و امنيت کشور ورود کند و از مسئولان امور مطالبه داشته کند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر