صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

توصیه فیروزآبادی به ترکیه و عربستان

کد خبر: 38359

خبرگزاری ایرنا: رییس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به هدف گذاری های گروه تروریستی داعش در منطقه گفت: دولت های ترکیه، عربستان و قطر روی هم پیمانی با داعش حساب باز نکنند.

سردار سرلشکر بسیجی سید حسن فیروزآبادی در سخنانی با بیان اینکه گروه تروریستی تکفیری داعش حاکمیت بر کشورهای اسلامی را می خواهد و ترکیه، عربستان و قطر در این راستا مستثنی نیستند. تأکید کرد: کمک و حمایت از این تروریست های تکفیری دیر یا زود امنیت آنها را نیز تهدید می کند.

وی تصریح کرد: اشتباهی که دولت ترکیه در روزهای گذشته مرتکب شد و بنام حمله به تروریست های داعش، کردهای مخالف داعش را که در برابر این گروه تروریستی مقاومت می کردند مورد حمله قرار داد؛ راه های دسترسی تروریست های تکفیری را به مرزهای ترکیه تسهیل می کند.

سرلشکر فیروزآبادی اقدام دولت ترکیه در حمله به کردهای مخالف داعش را یک اشتباه راهبردی دانست و تأکید کرد: ما نسبت به دوستان کشور بزرگ همسایه ترکیه هشدار می دهیم ، محاسبات داعش آرمان های خیالی ترکیه را نیز در بر می گیرد.

عضو شورای امنیت ملی کشور، گفت: دولت های ترکیه، عربستان و قطر روی هم پیمانی با داعش برای خود حساب باز نکنند.

رییس ستاد کل نیروهای مسلح در پایان خاطر نشان کرد: دولت ترکیه بایستی نسبت به ملت خود نگران رفتار شیطانی تکفیری ها و دشمنی تاریخی صهیونیست ها و آمریکا که در پشت داعش فعال هستند، باشد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر