صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

رضایت حاجي‌بابايي از نشست اصولگرايان!

کد خبر: 3835

باشگاه خبرنگاران / وزير آموزش و پرورش دولت دهم گفت: در انتخابات 92 اصولگرايان فکر مي‌کردند که پيروزي قطعي با آن‌هاست؛ در نتيجه سهم‌خواهي فردي و گروهي کردند؛ يک "غرور پيروزي" باعث شد که اصولگرايان در انتخابات 92 شکست بخورند.
"حميدرضا حاجي‌بابايي" وزير آموزش و پرورش دولت دهم، در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، درباره نشست همگرايي هفته گذشته اصولگرايان اظهار داشت: اين نوع نشست‌ها، تمام عقايد و شعارهاي اصولگرايان را به هم نزديک مي‌کند.

وي در ادامه افزود: کساني که در نشست همگرايي اصولگرايان شرکت کردند، پاسخ همه شبهاتي که درباره نشست قبلي (لانه جاسوسي)، مبني بر اينکه چرا فلان شخص حضور نداشت را دادند.

وي با اشاره به اينکه حاشيه‌سازي‌ اصلاح‌طلبان، باعث کمک به جريان اصولگرايي و انسجام آن‌ها مي‌شود، تصريح کرد: نياز امروز کشور اين است که اصولگرايان بيشتر در کنار هم قرار بگيرند؛ اين همايش‌ها قابل رضايت است.

حاجي‌بابايي با اشاره به اين مطلب که همه جريانات اصولگرايي در يک ميدان مشترک کار مي‌کنند و هر روز به نقطه مرکزي که همان وحدت است، نزديک‌تر مي‌شوند، ابراز داشت: اگر ما صد‌درصد وحدت داشتيم که ديگر نياز به اين جلسات همگرايي نبود؛ راه‌هاي زيادي پيموده شده و راه‌هايي هم هست که بايد پيموده شود.

وي در پاسخ به سؤالي مبني بر اينکه آيا اصولگرايان براي انتخابات مجلس دهم، تن به وحدت گفتماني خواهند داد يا وحدت تاکتيکي، گفت: بايد وحدت گفتماني براي ما اصل باشد؛ مباني ما مباني ايدوئولوژيک و ولايي است؛ مباني ولايي تاکتيک نيست چراکه تاکتيک يک ابزار است.

حاجي‌بابايي تأکيد کرد: گفتمان حاکم بر قلب‌ها براي ما اصل است.

وزير آموزش و پرورش دولت دهم درباره علت عدم موفقيت اصولگرايان در انتخابات رياست‌جمهوري 92، تصريح کرد: در انتخابات 92 اصولگرايان فکر مي‌کردند که پيروزي قطعي با آن‌هاست؛ در نتيجه سهم‌خواهي فردي و گروهي کردند.

وي خاطر نشان کرد: يک "غرور پيروزي" باعث شد که اصولگرايان در انتخابات 92 شکست بخورند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر