صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

پخش شده شب‌نامه‌ای در صحن مجلس ?!

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: مطلبی که امروز درباره موضوع هسته‌ای از سوی یکی از نمایندگان در صحن توزیع شد، هم امضا داشت و هم تایید هیات رئیسه در بالای آن درج شده بود.

کد خبر: 38328

محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، درباره آنچه توزیع شب‌نامه در صحن علنی امروز مجلس خوانده می‌شود، گفت: اولاً مجلس روزها باز است و نه شب؛ ثانیاً نمایندگان دغدغه‌های خود را به‌عنوان پیشنهاد تهیه کرده و با تایید هیات رئیسه میان نمایندگان توزیع می‌کنند.

وی تاکید کرد: مطلبی که امروز نیز میان وکلای ملت توسط یکی از نمایندگان توزیع شد دارای مجوز هیات رئیسه بود و اساساً چیزی به نام توزیع شب‌نامه در صحن علنی نداریم، چرا که تحلیل‌ها و نظرات نمایندگان درباره لوایح، طرح‌ها و دیگر مسائل کشور با اجازه هیات رئیسه در مجلس پخش می‌شود.

آصفری با اشاره به اینکه شب‌نامه، نامه و مطلبی است که امضای تهیه‌کننده آن پای آن نباشد، گفت: مطلبی که امروز درباره موضوع هسته‌ای از سوی یکی از نمانیدگان در صحن توزیع شد، هم امضا داشت و هم تایید هیات رئیسه در بالای آن درج شده بود.

به گزارش فارس، در جلسه امروز علنی مجلس، متنی پیرامون مذاکرات هسته ای بین نمایندگان توزیع شد که برخی از به عنوان شب‌نامه یاد کرده بودند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر