صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

3هدف داعش: طلا، شهوت و برده جنسی

یک زن سوری که از داعش جدا شده، تاکید کرد که عناصر این گروهک تروریستی متجاوز و دزد هستند که برای طلا ،شهوت و برده جنسی به این گروه تروریستی ملحق شده اند.

کد خبر: 38291

داعش با اهداف تاریکی همانند ثروت، شهوت و برده جنسی برای جوانان منطقه یا جوانان اروپایی دامی برای قصد جذب آنها در گروهک تروریستی داعش پهن کرده است.

 
سه هدف اصلی این گروهک تروریستی برای پیشبرد جنایات خود وعده های طلا، شهوت و بده های جنسی است.
 
سه هدف اصلی داعش: طلا، شهوت و برده جنسی

 

زنی با نام مستعار "لینا" از ساکنان دیرالزور سوریه که در مرکز امنیتی موسوم به پلیس حسبه (پلیس دینی داعش) فعالیت می کرد، پس از جدایی از این گروهک تروریستی در مصاحبه با روزنامه دیلی میل انگلیس گفت: ترس، تاثیری خفقان آور بر مناطق تحت کنترل داعش دارد؛ به گونه ای که از کودکان به عنوان خبرچین استفاده شده و این علاوه بر بدرفتاری با زنان ایزدی ربوده شده است که به عنوان برده جنسی به عناصر داعش اهدا شده اند.
 
وی از وجود 5 زن انگلیسی در پلیس حسبه داعش خبر داد و اظهار داشت: گمان می کردیم که عناصر داعش و زنان خارجی که به این مکان می آیند برای فدا کردن جان خود برای ما آمده اند؛ اما به زودی روشن گشت که آنها برای طلا، پول و برده جنسی شدن آمده اند؛ آنها فقط مشتی متجاوز و دزد بودند. 
 
این زن سوری تصریح کرد: با وجود ذخایر عظیم نفتی در نزدیکی شهری که در آن ساکن بودم؛ برق این شهر از طریق دیزل ژنراتورهایی که تحت کنترل اعضای ارشد داعش بود، تامین می شد.
وی با بیان دلایل جدا شدن از گروهک تروریستی داعش گفت: "تروریستها را ترک کردم چون اقدام های بسیار وحشتناک، ویرانی و مجازاتهای بدنی از آنها دیدم".
 
دیده بان حقوق بشر (هیومن رایتس ووتش) در 16آوریل 2015 از ازدواج اجباری زنان و دختران ایزدی و تجاوز سازمان یافته و بدرفتاری با آنها از سوی عناصر گروهک تروریستی داعش خبر داده بود.
 
 
انتهای پیام/

نظرات بینندگان

ارسال نظر