صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

مجلس برخی از بخشهای متن جمع‌بندی نهایی مذاکرات هسته ای را نخواهد پذیرفت

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: چند نکته در متن جمع‌بندی نهایی مذاکرات که اخیراً منتشر شده وجود دارد که مجلس شورای اسلامی حتماً این نکات را نخواهد پذیرفت.

کد خبر: 36640

 

ابراهیم آقامحمدی نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، اظهار داشت: مذاکرات ایران با کشورهای 1+5 صرفاً در موضوعات هسته‌ای بوده و ربطی به سیاست‌های کلان نظام در مقابل استکبار و همچنین ربطی به سیاست جمهوری اسلامی در دفاع از مظلومان و گسترش عدالت در جهان ندارد.خبرگزاری فارس: مجلس برخی از بخش‌های متن جمع‌بندی نهایی را نخواهد پذیرفت/ هیچ‌گونه خدشه به توان دفاعی را نمی‌پذیریم

 

وی تصریح کرد: چند نکته در متن جمع‌بندی نهایی مذاکرات که اخیراً منتشر شده وجود دارد که مجلس شورای اسلامی حتماً این نکات را نخواهد پذیرفت.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: مجلس در بررسی این متن در جایی که احساس کند برخی از موارد از خطوط قرمز عبور کرده‌اند و موجب لطمه خوردن حقوق مردم شده است را تصویب نخواهد کرد.

آقامحمدی افزود: مجلس هیچ بندی را که احساس کند به حقوق مردم آسیب زده شده و توان نظامی ما را مورد خدشه قرار می‌دهد امضاء نخواهد کرد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: توان نظامی ما چیزی نیست که به دیگران ببخشیم و مجلس نیز در بررسی این متن و نهایی کردن آن مطمئناً دست ملت را در مقابل دشمن نخواهد بست.

انتهای پیام/

نظرات بینندگان

ارسال نظر