صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

جوانی: آمریکا بدنبال تضعیف توان نظامی ایران در چارچوب مذاکرات هسته ای

توان دفاعی و مسائل موشکی جزو خطوط قرمز است/ آمریکا به دنبال تضعیف نظامی ایران در چارچوب مذاکرات مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: مسئله بنیه دفاعی و مسائل مربوط به موشکی از جمله خطوط قرمز در مذاکرات بوده است و تحت هیچ شرایطی از آن کوتاه نخواهیم آمد.

کد خبر: 36400

 

یدالله جوانی مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران در گفت‌و گو با فارس با اشاره به یکی از بندهای مندرج در پیش نویس قطعنامه شورای امنیت ملی سازمان ملل درباره تحریم های نظامی و موشکی ایران اظهار داشت: مقام معظم رهبری در سخنان امروز خود پس از اقامه نماز عید فطر بر ضرورت تقویت بنیه دفاعی کشور تاکید فرمودند. بنابراین راه بر همه مشخص است.

خبرگزاری فارس: توان دفاعی و مسائل موشکی جزو خطوط قرمز است/ آمریکا به دنبال تضعیف نظامی ایران در چارچوب مذاکرات

وی افزود: تقویت بنیه دفاعی کشور، مبنایی قرآنی دارد و خداوند به مسلمین و مومنین توصیه می‌کند برای اینکه کشور از گزند نیش دشمنان در امان بماند، باید تا می‌توانند خود را قوی کنند.

مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه با تاکید بر اینکه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران امروز در موقعیت بالایی از لحاظ نظامی قرار دارند، گفت: ما دارای قدرت بازدارندگی نظامی هستیم اما دشمن و در راس آن آمریکا می‌خواهد در چارچوب مذاکرات هسته‌ای، قدرت نظامی ما را تضعیف کند.

جوانی تصریح کرد: مسئله بنیه دفاعی و مسائل مربوط به موشکی از جمله خطوط قرمز در مذاکرات بوده است و تحت هیچ شرایطی از آن کوتاه نخواهیم آمد.

وی افزود: در مورد جمع‌بندی نشست وین قطعا مراجع ذیربط باید موارد ذکر شده را بررسی کنند که شورای عالی امنیت ملی این وظیفه خطیر را برعهده دارد.

انتهای پیام/

نظرات بینندگان

ارسال نظر