صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

عارف: وحدت؛ نويدگر اقتدار کشور

عارف: دفع نفاق و بي اخلاقي‌ نياز حقيقي جامعه است/ وحدت؛ نويدگر اقتدار کشور

کد خبر: 3637

مهر/ عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام با تاکيد بر ضرورت وحدت در جامعه گفت: همگان بايد با تلاش براي وحدت و همدلي و دميدن روحيه اميد به ايرانيان نويدگر کشوري مقتدر باشند.

محمدرضا عارف طي پيامي به نشست "وحدت" که در بنياد اميد ايرانيان استان فارس برگزار شده بود با تاکيد بر ضرورت وحدت، همگان را به تلاش براي وحدت و همدلي و دميدن روحيه اميد به ايرانيان فراخواند. متن اين پيام به شرح زير است:

خواهران و برادران عزيز:
با سلام و تحيت بمناسبت ميلاد دو مولود عزيز ربيع الاول حضرت ختمي مرتبت محمد بن عبدالله (ص) و امام جعفر صادق(ع)
درود و سلام بر پيامبر اعظم که خداوند متعال وجود نازنينش را سراسر رحمت و مهرباني بر عالميان قرار داد و مصلح وحدت بخش با تکيه بر اخلاق حسنه شد و زندگي دنيا و عقبايي جهانيان را به سوي سعادت واقعي رهنمون گشت.
پروردگار مهربان عطيه وجود مبارک ايشان را به نعمت هدايت، سعادت و رحمت به انس و جن ارزاني داشت.
دفع شرک و نفاق و بي اخلاقي ها که موجب انحطاط بشر، حتي بشر به ظاهر مترقي امروزي شده است يک نياز حقيقي و بسيار مهم است و اميد است با پيمودن راه پيامبر بزرگوار اسلام تحقق يابد.
همچنين ميلاد با سعادت حضرت امام جعفر صادق(ع) که بنيان گذار مذهب شيعه جعفري، احياگر دين محمدي(ص) شد را به همه ملت شريف ايران همچنين مردم متدين استان فارس و همکاران عزيز بنياد اميد ايرانيان که به تاسي از مصلح حقيقي، آراسته به خلق عظيم اند تبريک مي گويم.
همگان بايد با تلاش براي وحدت و همدلي و دميدن روحيه اميد به ايرانيان براي اصلاح امور با هرگونه سليقه و با همگرايي و هم دلي و نماياندن ملتي واحد و متحد در کنار پيشرفت مادي، فرهنگي و اجتماعي، نويدگر کشوري مقتدر که نگاهبان دستاوردهاي انقلاب اسلامي، راه و منش امام راحل عظيم الشان، جانفشاني هاي شهداي گرانقدر و خانواده هاي عظيم ايثارگران عزيز، باشند.
انقلاب اسلامي ايران با وحدت همه اقشار مردم به پيروزي رسيد و امروز هم بايد ضمن احترام به سلايق مختلف و متنوع که در داخل نظام فعاليت مي کنند زمينه رشد و توسعه ايران را با اتحاد و همبستگي فراهم کنيم. حذف، طرد و محدود کردن افراد به بهانه هاي گروهي و جناحي با منش و خلق و خوي حسنه پيشوايان ديني ما سازگاري ندارد.
فرصت را غنيمت شمرده تلاش‌هاي مستمر شما براي همدلي و همراهي عزيزان در جهت ايجاد وفاق در بين گروه هاي همسو و جذب عقلا با سلايق مختلف را براي نهادينه کردن اخلاق و خدمت صادقانه و بيمنت براي ملت شريف ايران اجر مي‌نهم.
اميدوارم در فرصتي مناسب در جمع صميمي و پرنشاط و اميدآفرين و وحدت بخش شما عزيزان و مردم صميمي و هوشمند استان سراسر فرهنگ و هنر فارس حاضر شوم و ديدار تازه کنم. توفيق همگان را از خداوند متعال خواستارم.

نظرات بینندگان

ارسال نظر