صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

حسینیان: ارسال توافق به پایتخت‌ها با هدف تحمیل تفاهم پرایراد لوزان

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: ارسال متن توافق بدون امضاء به پایتخت‌ها بهانه‌جویی با هدف تحمیل تفاهم پر ایراد لوزان به ایران است.

کد خبر: 35527

 

حجت‌الاسلام روح‌الله حسینیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، درباره امکان ارسال متن توافق بدون امضاء به پایتخت‌های ایران و 1+5، گفت: روند مذاکرات نشان می‌دهد که قدرت‌های جهانی به این نتیجه رسیده‌اند که باید با ایران توافق کنند اما ناگهان در میانه کار اوضاع تغییر کرد که این حکایت از آن دارد که سیاست و استراتژی خاصی پشت این قضیه است.

 

 

وی ادامه داد: قدرت‌های بزرگ زمانی که مشاهده کردند باید در مقابل ایران تسلیم شوند حس کردند که باید دبه‌ای در آورند تا نظراتشان را به مذاکره‌کنندگان کشورمان تحمیل کنند اما همین الآن هم اگر تیم مذاکره‌کننده ایرانی مقاومت به خرج دهد طرف غربی چاره‌ای جز تسلیم ندارد.

 

 

حسینیان در توضیح علت تصمیم 1+5 جهت ارسال متن توافق بدون امضاء به پایتخت‌هایشان گفت: آنها می‌خواهند بگویند که ما تصمیم خاصی در این باره نداشته و می‌خواهیم دولت‌ها پشت قضیه قرار گیرند و الا تیم مذاکره‌کننده ایرانی اختیار لازم را برای امضای توافق در چارچوب خطوط قرمز دارد.

 

 

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ارسال متن توافق بدون امضاء به پایتخت‌ها بهانه‌جویی با هدف تحمیل تفاهم پر ایراد لوزان به ایران است.

انتهای پیام/

نظرات بینندگان

ارسال نظر