صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

نتا نیاهو: ایران حتی دشمنی‌اش با برخی اعضای 1+5 را نیز پنهان نمی‌کند

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد که ایران حتی دشمنی شدید خود را با طرفهای حاضر در مذاکرات هسته‌ای پنهان نمی‌کند.

کد خبر: 35495

بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی همزمان با نزدیک شدن به روزهای پایانی مذاکرات هسته‌ای و پس از برگزاری روز قدس در بسیاری از شهرهای دنیا گفت: رهبر ایران گفته است که جدا از مسئله توافق میان ایران و قدرتهای هسته‌ای این کشور باید آماده مبارزه با ایالات متحده باشد. روحانی در راهپیمایی روز قدس شرکت کرد که در آن پرچم آمریکا و اسرائیل به آتش کشیده شد و هزاران نفر شعار مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا سر دادند.

وی در ادامه گفت: در وین مسیر امتیازدهی به ایران ادامه دارد، حتی در مسائلی که در لوزان تحت عنوان خطوط قرمز مطرح شده بودند که خود آن توافق نیز توافق بدی به شمار می‌رفت. ایران حتی نیت خود را در مورد تداوم خصومت شدید با برخی طرفهای حاضر در مذاکرات هسته‌ای پنهان نمی‌کند.

نتانیاهو در ادامه باز هم مدعی شد امتیازدهی به ایران مسیر دستیابی ایران به بمب اتمی و همچنین صدها میلیارد دلار پول آزاد شده به واسطه رفع تحریم‌ها را فراهم خواهد ساخت. به ادعای وی ایران از این پولها برای تأمین مالی گروه‌های تروریستی استفاده خواهد کرد.

وی درباره وضعیت اسرای اسرائیلی تحت کنترل حماس نیز گفت: مسئولیت وضعیت شهروندان ربوده شده اسرائیلی در غزه به‌عهده حماس است. از جامعه بین‌المللی می‌خواهیم که در این مسئله مداخله کرده و از حماس بخواهد اسرائیلی‌ها را به ما بازگرداند.

انتهای پیام

نظرات بینندگان

ارسال نظر