صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 2

توجیه علیخانی درباره حضور یک مانکن

تهیه کننده و مجری برنامه تلویزیونی «ماه عسل» گفت: تا به حال در این برنامه تلویزیونی حدود 150 مهمان داشته ایم و در این میان اشتباه هم پیش می آید.

کد خبر: 34003

پس از ایجاد حواشی پیش آمده برای برنامه «ماه عسل» و تذکر معاون سیما به مدیر شبکه سه، احسان علیخانی مقابل دوربین تلویزیون قرار گرفت و گفت: در برنامه ماه عسل مردمی می آیند که شاید در طول سال در تلویزیون جایی نداشته باشند و کسی به آنها توجه نکند.

علیخانی ماه عسل توجیه علیخانی درباره حضور یک مانکن

 

وی ادامه داد: امسال ما در برنامه تماشاگر نداریم و کسانی که در استودیو حضور دارند، همراه ما هستند.
 

به گزارش فارس، این مجری همچنین درباره حواشی پیش آمده برای برنامه اخیرش که مربوط به دعوت از یک پزر مراسم عروسی بود، عنوان داشت: ما در این برنامه فقط مشاغل سخت نداشتیم و در حقیقت مشاغل سخت و آسان کنار هم بودند. این تضاد و تناقض جواب می دهد و در کنار خانم رئیس معدنی که شغل سخت دارد، این مشاغل آسان و پردرآمد هم حضور دارند.
 

علیخانی درباره آوردن جوانی که به خاطر عشقش خود را از تراس خانه به پایین پرت کرده بود، نیز تصریح کرد: متاسفانه ما در این برنامه زمان کم آوردیم و من درباره این برنامه حرف دارم. باید به خانواده و مراکز آموزش تلنگر زد که در تربیت و آموزش خود بیشتر دقت کنند.
 

وی همچنین درباره انتخاب نامناسب 2 مهمان این برنامه نیز گفت: ما تا به حال حدود 150 مهمان در برنامه داشته ایم و امکان دارد در این میان اشتباه نیز کرده باشیم.

نظرات بینندگان

 • | |

  امسال و تا امروز، ماه عسل حسان علیخانی در حال تلاش برای ایجاد یک فضای متفاوت بوده اما غفلت از حاصل شدن نتیجه ذهنی برای مخاطب جوان و نوجوان، جریان سازی کُشنده و بی هدف، عبور از فضای ترسیمی عُرف و نمایاندن الگوی غلط، بدون در نظر گرفتن عقوبت علمی, عملی یا همان نگاه به یک ساعت بعد از برنامه و حواشی بعدی، با شیرجه زدن درون (سطحی نگری) خود را در گرداب یافتند.
  .
  ماه عسل اما اخیرأ داستان عجیب تری رقم زد و نتنها الگوی ماه رمضانی معرفی نکرد بلکه در اقدامی مشکوک و عجیب از یک مدل (با تعریف جعلی پُزر یا پوزر) و تبلیغ و تشویق آن و تعریف از میزان دستمزد و تثبیت این شغل که در ایران تعریفی ندارد شاهکار به خرج داد.

 • | |

  جدا از هرگونه رد یا تصدیق این کار قصه را از جای دیگر پی میگیریم. الهام عرب حالا معروف ترین مدل ساکن در ایران به لطف برنامه معنوی ودم افطار مااست. صفحه ای به نامش هست که بنده هم دیروز فالوو کردم تا ببینم داستان چیست و شاهد بودم و هستم که تعداد مخاطبان این بانوی مکرمه ثانیه ای بالا میرود به حدی که تاساعاتی اینستاگرام برنامه ماه عسل را از نظر تعداد فالور جا میگذارد.
  .
  از زمان انتشار شایعه تا اکنون تصاویر این پوزر ایران را فراگرفته است. سوال یک:آیا قرار است زین پس فضای باز فرهنگی و مدلینگ در کشور آزاد شود؟بگویید ما هم در جریان باشیم.
  .
  سوال دو:حالا که واکنش های متفاوت مردمی به وجود آمده بهتر نیست از امشب #اندکی در انتخاب مهمان دقت کرد؟
  .
  سوم:ماه عسل شاداب که وعده داده شد این بود؟! ادامه دارد.. ماهتون عسل!!!
  .
  امضا:سیدمحبوب احمدی زاد

ارسال نظر