صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

پیام مهم رهبر انصارالله به ارتش و کمیته های مردمی یمن

سخنان رهبر انصارالله ساعاتی پس از آن صورت گرفت که نیروهای یمنی پایگاه تیپ 31 در را از القاعده در عدن بازپس گرفتند. آنان همچنین با هلاکت رساندن نظامیان سعودی خودروهایشان را در منطقه جیزان به آتش کشیدند.

کد خبر: 34002

به نقل از سایت شبکه المیادین؛"عبدالملک الحوثی" رهبر جنبش انصارالله در پیام مهمی خطاب به نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن تأکید کرد اگر ایستادگی و حضور قدرتمندانه و شرافتمندانه شما در جبهه ها نبود، جنایتکاران کشور را اشغال کرده و بر آن چیره می شدند.

عبدالملک الحوثی پیام مهم رهبر انصارالله به ارتش و کمیته های مردمی یمن

 

وی خطاب به نیروهای ارتش و کمیته های مردمی گفت نبرد شما، نبرد استقلال و آزادی، کرامت و شرافت است و پیروزی در این نبرد، آینده واقعی کشور شما را می سازد.

 

وی در ادامه پیام خود آورده است : این شرافت و افتخار شما را کافی است که از ملت مسلمان عزیز مظلوم و یکی از شرافتمندترین ملت ها حمایت می کنید. شما اهل وفاداری در مرحله آزمایش هستید که صادق از کاذب و مزدور از  وفادار جدا می گردد.

 

الحوثی در ادامه خاطر نشان کرد یمن همانند گذشته، گورستان متجاوزان و دژ محکمی در مقابل مستکبران و دیکتاتورها باقی خواهد ماند.

 

جبهه متجاوزان از آمریکا که صفحه انسانیت را با جنایاتش در جهان سیاه کرده و اسرائیل رژیم جنایتکاری که در تجاوز مشارکت دارد و شاخ شیطان(عربستان) این عروسک مطیع آمریکا و اسرائیل از هیچ جنایتی یمنی ها کم نگذاشته اند.

 

سخنان رهبر جنبش انصارالله ساعاتی پس از آن صورت گرفت که نیروهای ارتش و کمیته های مردمی پایگاه تیپ 31 در منطقه "بیراحمد" را  از القاعده در عدن بازپس گرفتند. آنان همچنین با هلاکت رساندن نظامیان سعودی خودروهایشان را پایگاه نظامی جلاح سعودی در منطقه جیزان به آتش کشیدند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر