صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

واکنش حداد به احتمال حضور احمدي نژاد

واکنش «حداد عادل» به احتمال حضور «احمدي نژاد» در انتخابات آينده

کد خبر: 3375

ايرنا / نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي با مطرح کردن اين پرسش که ابتدا ببينيد احمدي نژاد خود را اصولگرا مي داند يا خير گفت: ايا تا به حال شنيده ايد که وي بگويد اصولگرا هستم. در پاسخ به اين پرسش که آيا احمدي نژاد هم براي انتخابات آينده وارد مي شود يا خير گفت: چيزي در اين باره نمي دانم.

«غلامعلي حدادعادل» روز پنج شنبه در حاشيه جلسه همگرايي اصولگرايان در جمع خبرنگاران درباره اين پرسش که آيا مسائلي که اخيرا در خصوص اصولگرايي مطرح کرده ايد شامل احمدي نژاد هم مي شود يا خير؟ گفت: ابتدا بايد ببينيم اين فرد خود را اصولگرا مي داند يا نه؟

وي درباره حضور وزراي احمدي نژاد در جلسه همگرايي اصولگرايان گفت: آنها به صورت شخصي آمده اند و ربطي به وظيفه حقوقي سابقشان ندارد.

اين نماينده مجلس شوراي اسلامي درباره اين که جريان اصولگرايي در طي هشت سال به حمايت از احمدي نژاد پرداخت گفت: خوب اين جريان زماني که ديد رفتارهاي احمدي نژاد متفاوت شده به مخالفت هم پرداخت و انتقاداتي هم انجام داد که از همه منتقدتر من بودم.

حداد عادل اضافه کرد: در واقع بر سر رياست مجلس اگر من موافق بودم آن مخالفت ها با من نمي شد.

حدادعادل درباره اين که اخباري مبني بر حضور سعيد جليلي به عنوان نامزد انتخاباتي در مقابل لاريجاني مطرح شده يا خير گفت: من نگرانم با همين شايعه سازي ها کشور را به سال هاي 76 تا 84 ببرند که نتيجه اش دلزدگي مردم از جريان موجود مي شود.

وي در پاسخ به اين پرسش که آيا احمدي نژاد هم براي انتخابات آينده وارد مي شود يا خير گفت: چيزي در اين باره نمي دانم.

اين نماينده اصولگراي مجلس در پاسخ به اين پرسش که شما در سخنراني ها گفته ايد پيروزي بايد با جريان اصولگرايي باشد آيا خطابتان پايداري ها نيز بوده است يا خير گفت: خطابم به همه تشکل ها و احزاب است و تشکل خاصي مدنظر نمي باشد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر