صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

بیعت گروه‌های قفقاز با داعش +عکس

مسئولان روس از فعالیت هزاران تروریست روس اکثراً اهل منطقه قفقار در عراق و سوریه خبر می دهند و یِوگِنی لوکیانوف معاون دبیر شورای امنیت ملی روسیه نیز تعداد تروریست های روس فعال در سوریه و عراق را 2 هزار نفر اعلام کرد.

کد خبر: 32499

"العالم"، گروه های مسلح فعال در منطقه قفقاز روسیه با داعش بیعت کردند. گروه های مسلح فعال در 4 جمهوری خودمختار منطقه قفقاز روسیه با گروه تروریستی داعش بیعت کردند. روزنامه رأی الیوم  در سایت اینترنتی خود نوشت : «یک فایل صوتی در یوتیوب منتشر شده است که در این کلیپ گروه های مسلح فعال در جمهوری های خودخوانده داغستان ، چچن ، اینگوشتیا و کاباردینو – بالکاریا روسیه بیعت خود با ابوبکر بغدادی سرکرده گروه تروریستی داعش را اعلام می کنند.»

 


فایل صوتی به دو زبان عربی و روسی است و گروه های مسلح در آن اعلام می کنند که همگی در بیعت با داعش همرأی هستند و هیچ اختلافی در این خصوص ندارند. ابومحمد العدنانی سخنگوی داعش نیز از بیعت گروه های مسلح قفقاز با گروه تروریستی متبوع خود استقبال کرده است . مسئولان روس از فعالیت هزاران تروریست روس اکثراً اهل منطقه قفقار در عراق و سوریه خبر می دهند و یِوگِنی لوکیانوف معاون دبیر شورای امنیت ملی روسیه نیز تعداد تروریست های روس فعال در سوریه و عراق را 2 هزار نفر اعلام کرد.

 

 

 

 

نظرات بینندگان

ارسال نظر