صفحه نخست >> سیاسی تعداد نظرات: 0

درگیری کارکنان میزان با هیأت بانک مرکزی!

اخراج صدها کارمند مؤسسه منحل شده میزان در روزهای اخیر توسط هیأت تسویه بانک مرکزی، کارکنان معترض این مؤسسه با اعضای این هیأت درگیر شده و آنان را از شعبه بیرون کردند.

کد خبر: 32354

خبرآنلاین: اخراج صدها کارمند مؤسسه منحل شده میزان در روزهای اخیر توسط هیأت تسویه بانک مرکزی، کارکنان معترض این مؤسسه با اعضای این هیأت درگیر شده و آنان را از شعبه بیرون کردند.

 

در ادامه مشکلات به وجود آمده پس از انحلال مؤسسه مالی و اعتباری میزان، امروز کارکنان معترض این مؤسسه با هیأت تسویه که به‌منظور تسویه‌حساب‌ها و رسیدگی به امور این مؤسسه تشکیل‌شده بود، درگیر شده و آنان را از شعبه مرکزی میزان بیرون انداختند.

 

«مشهد پیام» گزارش داده است؛ سود تعلق‌گرفته به سپرده‌های مشتریان از بهمن‌ماه سال گذشته از حساب‌ها کسر شده که اعتراض مشتریان را به دنبال داشته و باعث شد تا سپرده‌گذاران بار دیگر در مقابل شعبه مرکزی میزان تجمع کردند.

 

علاوه بر آن، گزارش‌های رسیده از درگیری و زد و خورد میان کارکنان معترض و هیأت تسویه حکایت دارد که دلیل آن، اخراج روزانه صد نفر از کارکنان این مؤسسه بوده است.

 

چندی پیش مسؤولان برای رسیدگی به وضعیت کارکنان بیکار شده مؤسسه میزان وعده‌هایی دادند که در مقابل آن، با اخراج شدن روزانه صد کارمند روبرو شدند، این اقدام باعث برانگیختن خشم کارکنان حاضر در شعبه میدان جانباز مؤسسه میزان شده که به زدوخورد و درگیری با هیأت تسویه انجامید.

نظرات بینندگان

ارسال نظر